Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

INDESIT UFA430IUK

FRIDGE - SERVICE MANUAL
Type: (PDF)
Size
415.1 KB
Page
11
Category
FRIDGE
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar indesit manual?
Advertisements
Document preview [1st page]
INDESIT UFA430IUK service manual (1st page)
Preview of INDESIT UFA430IUK [1st page]
Click on the link for free download!
Document preview [2nd page]
INDESIT UFA430IUK service manual (2nd page)
Preview of INDESIT UFA430IUK [2nd page]
Click on the link for free download!
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    INDESIT UFA-430IUK UFA430IUK UFA 430 IUK
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant FRIDGE forum topics:
indesit wt100
sziasztok vízbeeresztés közben meghalt a gép,biztosítékot leverte,most csak a power led?vagy glimm világít,nincs hibajelzés...r17 r18 elégve q4 q6 elpukkanva.egyenlőre ennyi nagyfesz leválasztó ic-t (ulm2003)is cseréljem? köszi csaba
Indesit W105TX mosógép nem áll le a mosásciklus végén [Megoldva]
Üdv mindenkinek! Van nálam egy Indesit W105TX mosógép, aminek a következő problémája van: Bármely mosási ciklus lezajlik, nem áll ki sehol hibára, viszont csavarás befejezése után nem áll meg, hanem tovább rendezi a ruhákat, mintha mosna, de víz nélkül. Ezt bármelyik programnál megteszi, a megállításhoz kézzel kell a Stop/Reset-re fordítani a kapcsolót. A háziasszony elmondása szerint egy áramszünet óta teszi így. Lehetséges hogy az eeprom tartalma sérült meg? A moságépnek léptetőmotoros promgramkapcsolója van, de ha jól láttam, akkor már mikrocontrolleres, mert a programkapcsolót szétszedtem, de csak egy kapcsolósor fogaskerekes mechanikával, érintkezőket megpucoltam, de semmi eredmény. Az elektronika meg lent van jól bedobozolva a mosógép aljában. Amit edig néztem: motor le, kipucolva, szénkefe rendben, programkapcsoló szét, érintkezők tisztítva, fogaskerekek újrazsírozva. Hátravan szigetelés, légcsapda, majd az elektronika, de időhiány miatt nem került a hétvégén alkalom rá. Amennyiben az eeprom tartalom sérült meg - szeretném megtudni, mennyire körülményes egy dump beletöltése (még sose csináltam, de szeretném megtanulni) - milyen programozó kell, milyen szoftver, stb.. U.I - probléma megoldva, újraírtam a 93C86-ot egy, a tanyán található dump-al Ezúton is köszönöm a tanyalakók támogatását, nekem is bővült a tarsolyom az eepromírás művészetével!! Köszönöm a tippeket előre is!
INDESIT WIA 82 Mosógépbe vezérlőelektronikát keresek
Sziasztok! A fenti típusú mosógépbe kellene vezérlő elektronika.Ma egész nap vele szívtam/ismerősé.../.A táp panelen elkók cserélve,mágneskapcsolók cserélve,motor,fűtőszál,egyéb perifériák átnézve,megtakarítva.A hibajelenség:megőrült teljesen világít minden led és össze vissza csinál mindent már amikor kedve van csinálni valamit.Ha van valakinek belevaló panel ,jelezze,vagy esetleg valami ötlet.:(A gép esztétikailag nagyon szép és jól mos ezért nem szeretnének megválni tőle. Köszönöm a segítséget előre is ,üdv:mika.
Indesit WIA102 nem lehet törölni (reset) a programot (MEGOLDVA!)
Indesit WIA102 nem lehet törölni (reset) a programot. Került hozzám két ilyen WIA típusú gép is. Olvastam sokat a hibáról és kiderült hogy típushibájuk ez a jelenség. Külön reset gomb nincs, 0 (nulla) állásban kellene törölnie az aktuális programot, de nem teszi. Kondikat kimértem kapacitás mérővel, azok jók. Forrasztások nincsenek körül repedve. Írták hogy cseréljem ki a a lapon lévő két potenciómétert (hőfok és a program kapcsolóét). Első mosáskor úgy tűnt megjavult, aztán a másodikra megint ugyan az a hiba. Van pár hibás ilyen lapom, több potit is próbáltam de semmi változás (max 1-2 mosásig). Valakinek van ötlete mit nézhetnék még meg? Ha valaki javítani tudja úgy hogy csak az elektronikát küldöm el az a megoldás is érdekel. Vagy ha valakinek van működő ilyen elektronikája az is érdekel. Köszönöm előre is a segítségeket.
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce