Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

INDESIT W105TXR

WASHING-MACHINE - EPROM
Type: (RAR)
Size
1.3 KB
Page
---
Category
WASHING-MACHINE
EPROM
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar indesit manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    INDESIT W-105TXR W105TXR 105 TXR
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant WASHING-MACHINE forum topics:
Indesit Felült. Mosógép WITP 82 Állandó víz beeresztés
Sziasztok.
Került hozzám egy Indesit mosógép azzal a hibával, hogy amint áram alá kerül furán villog rajta az összes led és nem reagál egyik gombra sem. Ki/be kapcsolni sem lehetett, abszolút semmi. Egy teljes átnézés után a vezérlőn találtam 3 db szép púpos kondit. Ezeket újakra cseréltem azóta ez a hiba megszűnt. Lehet ki/be kapcsolni, megszűnt a ledek villogása, lehet programot választani stb. Első próba mosás után a következőt produkálta. Ajtó lezár, majd egyből elkezdi beengedni a vizet, kis idő után megáll majd indítja a szivattyút, kis vizet kienged aztán csend, kis szünet nem történik semmi majd ismét elkezdi beereszteni a vizet ami nem áll meg,a végtelenségig megy. Gépet átnézve nem találok más hibát, minden kitakarítva, vízszintszabályzó csere is volt, panelen nem találok szemmel látható hibát (forrasztás, alkatrész). A szelepek triac-ját cseréltem, de semmi. Ha közben lehúzom a csatit a vízszintszabályzóról akkor akkor a motor indul elkezd dolgozni, relé kapcsol oda-vissza forog, de a víz beeresztés nem áll le. Valakinek van ötlete a hibára, mit tudnék még megnézni?
Köszönöm!
Indesit WD84 T mosógép központi panel programozás
Üdvözlet mindenkinek! A barátom mosógépét próbálom megjavítani. Indesit WD84 T ezen típusú. A teljes vezérlőpanelt cserére ítéltem, mivel vizet kapott, és a processzor teljesen meghalt. A SINI ASWO áruházból megvásároltam a bele való panelt, amit eeprom nélkül szállítottak. Gondoltam, semmi gond, a régi panelból átrakom, és kész. DE, nem így történt. Hiába helyeztem át az új panelba az eepromot, a mosógép, sajnos nem működik. Vajon, még a panelt pluszban is fel kell programozni? Semmilyen információt nem tudtam megszerezni a benne lévő prociról. Tudna valaki tapasztalatot adni mit is kellene tenni , hogy ismét működjön ez a jó kis mosó-szárító gép? Jelenleg annyit csinál a gép, hogy bármely programra állítom, bekapcsolás után , kb 10 mp vel zárja az ajtót, megy kattan egy relé a panelon, és a vizel távolító szivattyú elkezd kipumpálni, majd a program kapcsoló magától megy lassan körbe körbe. Kipróbáltam, eepromot kivéve is ezt teszi. Nekem olyan, mintha még hiányozna program a központi processzorból. Tippet előre is köszönöm. Latyika
Indesit WT100 mosógép új elektronika életre keltése.
Üdv Kollégák!
Egyik ügyfelem mosógépe programkapcsoló hibás lett. Mivel a garanciális időkből hozzájutottak egy alaplaphoz és egy felprogramozott eepromhoz, így beépítem azt. Az ET oldalon böngészve nem találtam installációhoz leírást, illetve olyasmit olvastam, hogy számítógépet kell rákötni.(???) 
Van valami trükkje az új panel életre keltésének ?
Eddig a régi paneleket javítottam, és azokat simán visszaszerelve működtek tovább.
Köszönettel:
NA
Indesit IDE 44 mosogatógép időszakos A5- ös hibaüzenet
Szép estét az Uraknak. Ket kerdésem lenne.
Mi lehet ez?
A régebbi tanyán volt egy "követés" menüpont.
Ahol megnézhettem a régebbi dolgaimat. Most ezt miként tudom megtenni?
Mert ezt az A5-öt mintha már egyszer kerdeztem volna.
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce