Üdvözlet! A mosógép elcsípett tápkábellel került hozzám. Kábel cseréje után az ajtó egyből bezár ahogy a dugvilla bedugásra kerül. Program kiválasztása megy indítás után a funkció led az adott programnak megfelelően világít. Perifériák rendben(ajtózár, motor, fűtőbetét, szintkapcsoló)
Panel kiszerelése megtörtént, égést nem találtam. Valaki találkozott már ilyen hibával? Segítségeket előre is köszönöm.
Az előlapon az "ARISTON_INDESIThibakdok"(M.P.nyomán)szerint az "A""B""C""D"és az"E"LED-ek világítanak.A táblázat szerint ilyen "F_"hiba nincs.A panel az u.n. 4.panel(Csatlakozók J1-J15).Mi a hiba?EPROM?Hardver?Hol találok ilyen hibakodhoz doksit?Segítségeteket előre is köszönöm!Jano
Sziasztok!
A höszivattyú nem indul.
A panelre viz folyt .
A perifériák rendben .
Az elektronika már valaki által egy javitási kisérleten átesett.
Ehhez az kérem a segitségeteket . Amit elöre is köszönök .
Üdv vj
Tisztelt mosógépszakik !
Mivel én a híradásiparban vagyok jártas, a mosógépekhez nincs sok tapasztalatom. A fenti mosógépünk nem akar elindulni, az ajtót nem reteszeli, a vízszelep nem nyílik, motor nem indul. A kefék jók, a processzor-panelen nem látok semmit... Mit mérjek még meg ?