A fő panelen a tápegység egyik kondenzátora kifújt. Ennek és a többinek cseréje megtörtént, ezután már a ledek nem villognak, de bekapcsoláskor semmi sem történik, nem reagál semmire. A tápegység működik, a tápfesz 4.5V. Nem kevés ez? Milyen probléma lehet még?
A táp rajzát érdekességképpen felvettem. Az IC TNY264.
Üdv. mindenkinek , iwdc6105 vizet beenged , melegíti , mos , és mikor szivattyúzni kellene , elindul a szivattyú 3-4 másodpercig nyomja is ki a vizet azt megáll , és az összes led az előlapon elkezd villogni .
Szivattyú cserélve , semmi változás . C00271221 ARCADIA panel van benne , az elkók esr.- jó , szivattyút kapcsoló triak jó . Valami ötlet ?
Elsőre motorra tippeltem , mert öblítésen próbáltam és a centrifugához érve kezdet villogni mint a karácsonyfa , és ilyenkor csak arámtanítással lehetett kikapcsolni . Másik motor belepróbálva , nem lett jobb , de később csak simán szivattyúra állítva is u.a. volt a jelenség.
Szivattyúról sarú lehúzva , percek múlva se ment ki hibára .
Szárító fűtést kapcsoló relé cserélve .
Sziasztok!
A cimben szereplő mosógèp az ajtót bezárja,idő fogy,egy idő után F06. Csere panellel ès csere kezelőlappal, plussz kábellel èrkező kollègám hibát nem talált. Amikor ott volt,az eredeti alkatrèszekkel sem produkálta a gèp az F06 hibát. Mi az oka????? Az ügyfèl állitotta,hogy időnkènt F06 hiba van. Ehhez kèrem szèpen a segitsègeteket! Nagyon szèpen köszönöm. Üdv jano
Sziasztok!
Hoztak egy Indesit IDL 71 EU2 mosogatógépet javitásra!A hiba rövid leirása:2-4 ledeket villogtatja!Ehez keresnék hibakód táblázatot,leirást,mert amit leszedtem innen a tanyárol,azon sajnos nincs error kód lista!
Amiket ellenöriztem:minden csö kipucolva,átjárható,nincs dugulás,vizszint kapcsoló fujásra kattan,vizszintet szabályozza müködés közben!szivattyúk müködnek,nem szorul,kiersztö lugszivattyú zsir uj benne!
Inditás után ahogy kell lugszivattyú indul,üresjelzés megvan,vizet vesz,szintszabályzó szabályozza a vizszintet,nem tölt tul,mosogatás indul,fömotor megyen,fütés is megyen,elsö üritést megcsinálja,vesz vizet,mosogat,füt,majd kinyomja a vizet,de ekkor már bedobja a 2-4 led hibaüzit!Csak resettel törölhetö,ekkor egy kis vizet még kinyom,de nem áll a gép aljában a viz!!
Ebben kérnék tanácsot,mit nézzek még át,mi lehet ez a hiba kód!
Bocsi hogy illyen hosszúra sikerült a mondókám!Várom válaszotokat!Üdv,s elöre is köszi a segitségeteket!További szép napot!Villszer