Sziasztok!
Van egy Wh-indesit mosógép panel. Egy kolléga a panelt kivételkor elejtette, és a táp impulzus trafó összetört. Eléggé kiemelkedik a panelról. Elvileg Ukrajnában kapható, de most biztos nem lehet belőle semmi. Valakinek hátha lenne bontásból hozzá egy ilyen alkatrésze. Teszek fel róla fotót. A táp Ic.: LNK-625. A szükséges trafó száma: 9741H101. A 9741H102-es nem jó, mert a menetszáma és működési frekvenciája más!
Kérem jelezze ha valakinek lenne ilyen.
Köszönettel: Csaba
Sziasztok!
Még új vagyok itt a fórumon, de a szakmában már régebb óta tevékenykedem......
Szóval javításra kaptam egy a címben szereplő Indesit mosógép vezérlőpanelt (SW: Main Ver 8.5.50) . Ez olyan két potméteres csoda, az egyik a programkapcsolója.
A hiba az hogy nem hajlandó programot váltani! Valaki találkozott már ilyen hibával?
Közben már ellenőriztem, cseréltem az elkókat, de változás nem történt....
Köszönöm az észrevételeket! Megfogadtam, és a továbbiakban így lesz!
Üdv
Robi
"FONTOS! Olyan fórum téma nevet válassz, ami beszédes, minél pontosabban illeszkedik arra, amivel kapcsolatban írsz. Egy lehetséges jó elnevezés
pl: ORION LCD PT26S chassis 17MB12-2, a tápja nem indul
Az nem elég, hogy pl: "LG LCD-TV" vagy "HP laptop" és hasonlóak. Illetve érdektelen, nem releváns információt se tartalmazzon a cím!
A helytelenül elnevezett topik felfüggesztésre, majd 48 óra után törlésre kerül! Felfüggesztett állapotban nem tudnak mások addig hozzászólni, amíg ki nem javítod a címet.
A hibás cím utólagos javítása (48 órán belül) a "Szerkesztés" fülre kattintva végezhető el."
Sziasztok!
Egy kis segítséget szeretnék kérni, ha valakinek volna az adott gép panelja, szeretnék kérni egy NYÁK oldali fotót, ha lehet jó felbontásút, mert elhiccent 1-2, vagyis 8 vezetősáv ( a tulaj szerint vizet kapott). Remélem lehet valamit kezdeni vele, semmire nem reagál, az ajtózár ledje világít halványan folyamatosan, ennyi az össz amit csinál.
Előre is köszönöm!
SZiasztok:Van a fent nevezett gép amely mosás közben megállt.Gép elhozva bedug a hálózatba és veri a fi relét,moci csere(velling moci volt benne)mostmár nem veri le a relét,centrit indítva egy darabig szivattyúz a moci áll és kiáll hibára.A vízszintes ledeket egyszerre villogtatja a függőleges ledsoron felűlről a negyedik világít,én ezt F1 triak zárlatnak olvastam ki vagy nem jól tudom a táblázatot?A triak cserélye megtörtént BTB10 helyett BTB16-ot kapott(ez volt otthon),de változatlan a hiba.A próbamotor lepróbázott C.E.S.T motor.Segítségeteket és tanácsotokat ebben az esetben kérném,amelyet előre is köszönöm. Paneltip:CODE:091215010229.01 SW:01.04.03 S/N0937600060