Sziasztok!
Nevezett szárítós mosógépet kellene generálozni.
Esetleg valaki tudna méreteket adni?
Üdv.
A csapágyak: 6204, 6205.
A szimering: 30x52/65 7-10.
Sziasztok és Boldog új évet az összes tanyalakónak!
A következö kérdéssel fordulok hozzátok:
Adott egy WIE 107 (EVO II panel, led szegmenses kijelzö a kezelöpanelen)
Sajnos az alaplap procija halott egy beázást követõen.
Egyetlen panel amihez hozzájuthatok az egy WIL 105, ami ugyancsak EVOII de kommutátoros kezelõpanellel. A csatlakozók azonosak. Lehetséges a csere, esetleg dump cserével?
Indesit wt100csi felültöltős mosógépen programot indítva vizet szív majd ürít, programkapcsoló forog körbe, jelző led 10-et villog, majd szünet és ismét 10-et villog.
Gyors és olcsó megoldást szeretnék. Úgy gondolom, hogy a vezérlő panelen esett hiba, de idő, szakértelem és forrasztó hiányában nem fognék neki a javításának. (Azért nem zárkózok el teljesen ez elől sem.)
Nem tudom, hogy esetleg a panel cseréje megoldaná e a problémát vagy számíthatok még más egységek hibájára is.
Panel száma: 0020.5 LB2000 UNI-ST
Csatolom a panelről készült fotókat.
Kérem kockás és CRC ne szóljon a topichoz!
Sziasztok!
Lenne ez a gép, csapágyas . Kiszedtem hátul az öntvénykeresztet, de a szimering csúszógyűrű teljesen k.o. Szét lehet szedni az üstházat az üst kiszedéshez?
Köszi.