Kérem city217, kozakg, Ted Helyre,
KézdyA ne szóljon a topichoz!
Hi!
Érdeklődnék, bármelyik ecetsav alapú ragasztó jó,( pl. Mester) vagy csak az FBS?
Köszi
Sziasztok !
(Kicsit ciki a kérdés, bár mentségemre legyen mondva ez az első Indesit mosógép
javításom...) Szóval: hogyan kell szétszedni? Nézegettem az oldalon ehhez a típushoz
található rajzokat, abból nekem úgy tűnik, hogy a tetejénél kezdve kellene lebontani,
de ott nem látok semmilyen lehetőséget. A hátoldalon lévő (az oldallapot rögzítő) csavarokat
már kicsavartam, de az oldallapok meg sem mozdulnak... A gép még műkődik, de alatta fekete
szutyok van, erősen ledarálta a szénkefét... a motorhoz kellene kényelmesen hozzáférnem.
Kérem, ha tud valaki segíteni, írja meg a szétszerelés (részletes) lépéseit.
Köszönöm !
Sziasztok!
Adott egy Indesit iwsd4105 típusú mosógép a rettegett arcadia panellal,ami nem hajlandó vizet beengedni csak szivattyúzni.kb.1 percig szivattyúzik majd megáll.A centrifuga ugyan elindul hosszas szivattyúzás után,de másra nem hajlandó.
A fűtőszál,motor biztos,hogy jó.
Az ügyfél elmondása szerint,egy kis csat megakasztotta a szivattyút és ekkorra leállt,mivel nem tudta befejezni a programot.Majd miután kitakarították a szivattyút már nem engedett be vizet.
Ebben már az elektronikus szintszabályozó van.
Lehet olyan,hogy eltárolt egy hibakódot és ezért nem enged be vizet?
Valaki találkozott már ilyen hibával?
köszi!
Sziasztok!
Öregszem erősen és butulok is!
Indesit (mindegy a tip. Mert mindegyikben ugyan ez van Pl.WIDL 126) elektronikában az R20 as ellenállás értéke érdekelne.
Ha négysávos, akkor 1, 4 Kohm, de 220 Komh a kiszerelt állapotban az értéke, ez nem igazán jó. A helyén mérve a táp IC bemeneti ellenállása miatt nem jó érték megint, még a céljára sem jöttem rá, hogy mi a szutyoknak van ott? És nélküle is működik a táp, mert másik irányból is megkapja az egyenirányított hálózati feszültséget.
Közvetlenül a hálózati diódák és a kondi után csatlakozik a táp IC re
Azért érdekel csupán, mert az egyik masinában szétégett. Megköszönném, ha valaki elárulná a tényleges értékét.
Doki