Alkatrésznek kaptam egy ITT Nokia 7140 PS Ideal Color sasszit. A kombinált tuner állítólag jó, de nincs hozzá semmi rajzom. Ha valakinek netán meglenne és megosztaná velem, nagyom megköszönném. A tuner 30 pin-es csatlakozós, a 34 pin-es rajza, pinek címe az meg van, de nem jó az enyémhez.
Előre is köszönom, ha valaki segít.
jdubik&inmail.sk
Sziasztok,
előkerült néhány "C" vágányos TV amit korábban félretettem munkatorlódás miatt. Ez az egyik.
A hiba az, hogy villog a készenléti LED és távszabályzóval nehezen indul. Gyorsan kiderült hogy pulzál a készenléti 5 Volt 3-5 Volt között. Ha bekapcsolom, akkor tökéletes minden. Viszont készenlétben már az 5V stabkocka bemenetén is csak 4-6 V közti ingadozó feszültség van. A C715 470uF kondit kicseréltem. Tovább nem tudtam vele haladni. A táp tökéletesen megy ha bekapcsoloma TV-t, csak készenlétkor bolondul meg. Mi lehet ez?
Köszi.
Tamás
Üdv Mesterek!
ITT IDEAL COLOR 3538H /ch B2 110/ trafócsere után szín vibrál néhány sec.-ig beáll, de akkor is horizontális sávokban változó a telítettség.Video panelon tápelkók cserélve, kvarc, trimmerkondi cserélve, hiba maradt.Kép amúgy stabil, nincs szinkron gond, szekunder oldali tápelkók melegítésére nem reagál.
Szerintetek?...
Szerintem így beszédesebb a cím. 
Kalex
Jó napot mindenkinek!
 Rossz volt a képcső. Kicseréltem mert volt elfekvőben.Mivel pattogott előtte, elugrott az eeprom. Most működik csak nem lehet programozni. Sáv váltáskor alul felül felváltva egy szegmens jelez nem pedig az I,III,U jelzés látszik. MDA2062 a memória .SAA1289 a vezérlő.Ki lehet javítani az opciót ebben is , mint például az SAA1292 ic-nél?Vagy van valakinek kész memória tartalma?
PONY eprom íróm van.
Köszi előre is a segítséget!
dínó