Sziasztok Kedves kollégák.
Szeretnék segítséget kérni a fenti tv javításában.
A tv nincs nálam csak a háznál voltam megnézni a jelenséget.
Ez a JVC tv jel nélkül tökéletesen üzemel,nem kapcsol ki. Kék háttér,lehívható a setup menüben minden tökéletes működik.
De AV jelet adva( a háznál csak dekoder van) pár másodpercenként ki be kapcsolgat.DVD lejátszónál is ez a jelenség.
Hallani,hogy a magnetizáló relé is kapcsol.
Személy szerint ilyen jelegű hibával még nem találkoztam.
Másik fórumon eeprom tartalom hibára esküsznek ilyen tv-k nél.
Minden segítséget előre is köszönök.
Üdv:
Sziasztok!
Nem indult, kaptam hozzá frissítőt, jó lett minden, a kép is szuper csak éppen fejjel lefelé.
Van valami megoldás?
Próbáltam kiolvasni a profilt de sehogy sem olvassa ki (DowloadProfile)
Üdvözlet mindenkinek!
A címben említett készülék úgy került hozzám hogy csak egy vízszintes csík villant fel a képernyőn,gondoltam rossz az eltérítés és letilt ezért villan csak fel a csík.Megjavítottam az eltérítést,kicseréltem az eltérítő Ic-t és egy 1ohm-os ellenállást amin keresztül a tápot kapja az IC.Jelen pillanatban bekapcsolás után készenlétet jelző led pirosról zöldre vált és a képernyő egy pillanatra kék színű lesz majd a led vissza vált pirosra,csatornaváltó gobokra nem reagál.Találkozott már valaki ezzel a hibával?Előre is köszönöm.
Üdv:Mitu
Sziasztok!
Nevezett készülék villámlást követően nem adott életjelet. Tápegységének készenléti áramköre hibás volt. Ezt javítva már van készenlét, sőt (látszólag) be is lehet kapcsolni. Mérve hamar kiderül, nem indul az üzemi táp. Ennek meghajtója vélhetően rossz, hiszen mérések azt mutatják. Na itt jön a bökkenő, mert semmit nem találok róla... 1D11101.
Esetleg valakinek ötlete???
Köszönettel: Kiss Z.