Sziasztok!
Urak segítsége kérek, JVC AV32BT5 Tv készülékhez keresek távirányítót a SINI-től vettem IRC81464-et de nem jó hozzá. Ez a készülék 11AK19 lappal szerelt de! a SINI azt mondja hogy nem jó hozzá a Vestel táv (IRC81291) Ha valaki esetleg tudja milyen táv kell ehhez e géphez kérem írja meg nekem. Előre is köszönöm. Sziasztok.
Lajos
Sziasztok
A címben szerepló tv javításában kérnék segítséget.
A tv nem kapcsol be csak a standby led villog 19et vagy 20at majd kezdi előről.
Sajnos rajzot nem találtam hozzá rajzot. main 17MB61-2
Púpos kondit nem találtam. Sajnos nincs fesz érték a csatik mellé írva így rajz nélkül nehezen boldogulok.
Valakinek tapasztalata, ezzel a tv vel kapcsolatban.
Köszönöm a segítségeteket.
Üdv
Sziasztok!
Ezt a tévét próbálom javítani, a gazdája szerint égett szaga volt és lekapcsolt.
Portalanítás után a hiba egy része látható volt, D611-BY299 megégett. Kicseréltem és a kondikat ellenőriztem ESR-re és cseréltem a rosszakat, más hibát nem találtam.
A tévé működik de mindkét oldalon kb.1,5-2cm-es függőleges sáv van a képen, ami jel nélkül még vibrál is.
Ezek után cseréltem az összes impulzus kondit, L604-et, L602-őt újratekertem, Q603 E/W FET-et cseréltem IRF630-ra de igazából semmi változás.
Valaki tudna segíteni mi okozhatja a hibát?
Köszönöm!
Üdv.
Udvozlet kollegak
Egy JVC LT_20C70BU nevu gepen dolgozom,nincs hangja.A vegfok ok a MSP-t egyelore nem cserelnem ki,adatbusz van,berezeg az oszcilatorja,ok-nek nez ki.Tudnatok segiteni egy dump_al?
Koszonom elore:Tamas Laci