Üdv
Egy barátom C180-as autórádiója kódját kéne megfejteni. Megdöglött az akkuja és nem találja a kódját. Néztem több kódgenerátort de nem leltem a megoldást. Milyen paraméterek kellenek és melyik kódgenerátor.
Tanácsaitokat előre is köszönöm.
Laci
Sziasztok!
Hozzám került egy mélyláda elektronikája,és hátlapja. Sajnos semmiféle azonosító nincs rajta, ha valaki felismerné, jó volna. Ha még rajz is volna hozzá, nagyon megköszönném.
üdvözlettel
Attila
Szerbusztok
A készülék Power LED-je csak villog, néha a kijelző is hasonlóan pislog. Ha véletlenül beindul, a kikapcsolás után ugyan ezt produkálja. Ha a CD egység szalag-kábeljét leválasztom, majdnem rendesen működik, csak logikai hibák vannak: a hangerő lefelé is leginkább növekszik, állomáskeresésnél AM FM váltakozik, stb.Tápok -amennyire látom rendben vannnak, processzor oszcillátora megy
Ha van vkinek ötlete, kapcs rajza, szívesen venném
Kössz Karel
Sziasztok!
Ez a készülék bekapcsoláskor nem reagál a vol+, és a BAND gombokra, negyed óra elteltével már rendesen működik. Kicseréltem mind a két gombot, kh-forrasztásokat átnéztem. Hol lehet a probléma, az előlapi proci?