A fenti erősítő csoda rajzát keresem ha valakinek megvolna nagyon megköszönném.
Az élet furcsasága, hogy egy hete az utódját sax710 javítottam. Itt kaptam tanácsot és teljes a siker. Köszönet a jó csapatnak !
Üdv. Mindenkinek! A fent nevezett pioneer receiver a következő hibát produkálja: Rövid idejű hallgatás eltelte után kikapcsol. Rögtön utána nem kapcsol be, standby led sem világít. Ilyenkor ha a hálózatból kihúzom, vagy a fő áramtalanító kapcsolót off állásba nyomom, pár óra múlva ismét bekapcsolható, de alap állapotba hozza magát mintha resetelve lett volna a készülék. Elfelejt minden beállítást, ekkor ismét hallgatható rövid ideig aztán megint lekapcsol. Előfordul hogy ha próbálom bekapcsolni a stanby led halványan világít, vagy pulzál, de ilyenkor nem lehet visszakapcsolni. Próbáltam mindent lekötöttem a készülékről akkor is kialszik egy idő után a standby led. Az első hibajelenség: spontán hallgatás közben kikapcsolt. A készülék túlfeszültség védőn keresztül kapta az áramot. Várom a hozzáértők hozzászólását. Köszönöm!
Sziasztok!
SW50N06 helyett milyen alkatrészt használhatok egy autós erősítőbe?
Ezt a kettőt néztem, de biztosra szeretnék menni :
FQP50N06
IRFZ44N
Előre is köszönöm a segítséget!
Sziasztok! A fent említett magnódeck nem pörgeti előre-hátra a kazettát, viszont lejátszani és felvenni tud. Pörgetni egyik oldalon sem tud. A felvétel néha recsegősre vagy túl zajosra sikerül. Laptopot szoktam összekötni vele jack-rca csatlakozón keresztül. A szíj egy-két helyen le van esve, a számláló nem forog.