Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

LG 32LF5610 EPROM

TV - EPROM
Type: (ZIP)
Size
197.8 KB
Page
---
Category
TV
EPROM
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar lg manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    LG 32LF5610 EPROM 32 LF 5610
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
LG32LN570R háttérvilágítás led cseréje
Üdv Tisztelt Kollegák. A fenti ledes lg háttérvilágításában 2db led meghalt. A kérdésem az lenne, hogy az alábbi leddel pótolhatom szerintetek? https://hqelektronika.hu/termekek/led-smd-w-6000-3528-feher-viztiszta-6000-6500mcd vagy inkább https://hqelektronika.hu/termekek/slsnnwh822ts-led-smd-3228-hideg-feher-4000mcd-120 az alső nekem szimpatikusabb. Köszi a válaszokat. Ha valaki esetleg tud jobb beszerzési forrást akkor ne tartsa magába. Csak fontos lenne a szállítási idő is mert kinát nem szeretném megvárni. Mégegyszer Köszi Zoole
lg37lh4000 lcd készülék mainboard beazonositás keresés
Üdvözlök mindenkit
Segitséget szeretnék kérni az alábbi lcd készülékhez tipusa lg37lh4000 alaplaphibás a készülék
az alaplap tipusa " EAX60686902(0)   EBU60674823 " azt szeretném megkérdezni hogy másik
alaplapot beletehetek-e aminek ugyan ez a sorszáma csak a EBU-sorszáma más,ez miben befolyásolja
a készülék müködését.A kép csak illusztráció mivel nem tudtam lefényképezni de igy néz ki.
Esetleg ha van valakinek elfekvőben érdekelne,köszönöm elöre is hogy idöt szakitottatok a kérdésemre.
Samsung UE50F6400 Ki-be kapcsolgat.
Üdv. A következő probléma megoldásában kérném a segítségeteket. A fent említett TV.este még működött de reggel nem kapcsolt be. Ki-be kapcsolgat. A POWER LED is ki-be kapcsol, a háttérvilágítás is felvillan-eltűnik,és ezt ismételgeti folyamatosan. Én táp problémára gyanakszom.Ha az akkor tápon belül esetleg mi lehet a probléma? Segítségeteket előre is köszönöm.
Plazma LG 42V6 Vsetup feszültség letilt 15 perc mulva
Sziasztok!
15 percig jo azutan szines pottyök jelennek meg míg végül  azok fekete nagyobb és nagyobb flekkeké alakulnak TV ezutan is muködik de Vsetup kistrafója hallhatóan pittyeg gondolom én hogy  protectbe lép a feszültség 30-50 voltok közt ugrál.
Amit észrevettem hogy az Y-SUS hibridje nagyon forró, a Z-SUS hibridje meleg de nem vészesen.
Sok 33uF/25V-ost kicseréltem az Y-SUS lapon ami ESR-re rossz volt, igy most szépek a 3db 7815-ön levô feszültségek is, de nem segíitett semmit se.  4db 47µF/160V -os ist cseréltem Vscw,Vy tapjaban. Vsetup tapjaban jók a 47/160-asok.
Táp panelt átmértem ott minden jó. A fontos feszültségeket beállítottam, és azok stabilak.
Va=65V
Vs=190V
Vsetup=200V
Vy=-80V
Vscw=120V

Nem tudom mennyire lehet forró az Y hibrid hogy az-e a hiba egyáltalán, vagy mi okozza a hibát.
Y buffereket atmertem nincs testzarlatos kivezetes, nem is forroak.
Processzor körüli részt átnéztem ott is minden jónak tunik.
 
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce