Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

LG 42LB7200-CA CHASSIS LC42B 1404-REV00

TV - SERVICE MANUAL
Type: (PDF)
Size
10.1 MB
Page
88
Category
TV
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar lg manual?
Advertisements
Document preview [1st page]
LG 42LB7200-CA CHASSIS LC42B 1404-REV00 service manual (1st page)
Preview of LG 42LB7200-CA CHASSIS LC42B 1404-REV00 [1st page]
Click on the link for free download!
Document preview [2nd page]
LG 42LB7200-CA CHASSIS LC42B 1404-REV00 service manual (2nd page)
Preview of LG 42LB7200-CA CHASSIS LC42B 1404-REV00 [2nd page]
Click on the link for free download!
Advertisements
Download free of charge (10 files / day):
Download is being processed. Please wait...
Download processing...
  • Also known:
    LG CHASSIS LC-42B 42LB7200CA LC42B 1404REV00 42 LB 7200 CA LC 1404 REV 00 42LB7200 REV00 1404-REV00
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
LG LCD kép nincs.
Üdvözlet! A profik segítségét kérném. Ismerősömnek van egy LG 27LC2R típusú LCD televíziója. Hangja van, kép nincs. A háttérvilágítás megy, bár szerintem a jobb oldali elég gyenge, a képernyőn néhány piros, kék és zöld csík látható függőlegesen. Vajon javítható vagy kuka, merre induljak el, előre is köszönöm a segítséget!
LG 42LB650V TV LCD törés
Tisztelt Fórumtársak! A TV képernyőjének egy kockát dobtak. Utána ,a mellékelt kép szerinti hiba lett. Magán az LCD üvegen semmi repedés,semmi nyom. Az ACF bonding kábelt megmozgatva,semmi változás.Rossz előérzetem van,talán az LCD-én "belül" lett a hiba(törés)? Kérném a véleményeteket,és ha az a hiba,a benne lévő elektronikát mennyiért lehet eladni? Előre is köszönöm,a válaszotokat! tisztelettel: Feri
LG 55UJ620V - Nincs kép (nincs háttérfény)
Tisztelt Kollégák!

Belefutottam egy címben említett TV-be, ami olyan hibával került hozzám, hogy nincs képe (valójában háttérfény sincs). A hangot nem tudom, mert azt sem tudom, hogy melyik bemenetre volt állítva, fel volt e hangosítva, stb.Az alaplap biztos, hogy él, legalább annyira, hogy a távirányítót látja, mert azzal ki és bekapcsol. A táp panelen a LED kimenet bekapcsolt állapotban is 0V lehúzott LED csatival is. Az alaplapra menő 13.2V bekapcsolás után rendben van, a táp panel alaplapra menő csatijában a P/ON, a P-DIM, és az INVON lábon is kb. 3.4V van. Másik táppal is próbáltam, ugyanúgy sötét minden. Első körben az alaplapról a tápra küldött feszültségek szükséges értékét nem tudtam kinyomozni, ha esetleg valaki tudja ezeket (vagy esetleg azt, hogy alaplap nélkül hogyan tudom indulásra és háttérvilágításra bírni a tápot, csak, hogy a LED hibát kizárhassam) az kérem ne tartsa magában! Bármilyen segítő szándékú ötletet szívesen fogadok!

Ha segítség, a táp panel típusa: 168P-L6R021

Köszönettel:

Gabel
LG-RE44NB10RB projektor tv Chassis:MP-03AB kép negatívba fordul
Üdv mindenkinek. A hiba a sorkimenő trafó cseréje után jelentkezett(a trafó zárlatos volt).Úgy tudnám talán nevezni,hogy mintha "negatívba" fordulna a kép.Időnként pár percre megjavul.TXT,OSD jó,a hiba a képtartalomnál jelentkezik.Külső jelforrásról is rossz.(rca,scart).Amit első körben lehet azt átnéztem tápfeszek,kh hibák stb...Ha valakinek van a hibáról ismerete ötlete,kérem segítsen. BÉLA Képek a hibáról: "FONTOS! Olyan fórum téma nevet válassz, ami beszédes, minél pontosabban illeszkedik arra, amivel kapcsolatban írsz. Egy lehetséges jó elnevezés pl: ORION LCD PT26S chassis 17MB12-2, a tápja nem indul Az nem elég, hogy pl: "LG LCD-TV" vagy "HP laptop" és hasonlóak. Illetve érdektelen, nem releváns információt se tartalmazzon a cím! A helytelenül elnevezett topik felfüggesztésre, majd 48 óra után törlésre kerül! Felfüggesztett állapotban nem tudnak mások addig hozzászólni, amíg ki nem javítod a címet. A hibás cím utólagos javítása (48 órán belül) a "Szerkesztés" fülre kattintva végezhető el." A moderátor beírását ne töröld ki!
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce