Sziasztok!
A fenti LED TV azt produkálja, hogy bekapcsoláskor Kigyullad a kék Led az előlapon, megjelenik a "VORTEX" felirat, majd a LED villog pirosan-kéken kb fél percig, utána kikapcsol pár másodpercre, utána újra indul, és kezdődik elölről. Tápok (a 12V és az 5V) rendben. Tudna valaki segíteni?
Köszönettel
Attila
Sziasztok!
A fenti masina konvergencia menüjébe szeretnék belépni, eddig sikertelenül. A doksit innen letöltöttem, abban szerepel. Az összes gomb végig zongorálásával sem tudtam belépni. Mit ba...m el. Köszönöm a figyelmet.
Ui. A távon nem működött a 9-s gomb. Elterelte a figyelmem, hogy a tulaj darabokra szedte mert nem fért bele az autóba. Eltekergette az optikát, széthuzigálta a csatikat. Így elsősorban másra gondoltam. Köszönöm a segítséget.
Sziasztok!
Áramszünet után csak az LG logóig jut el ki-be kapcsolható.
Lehet vele kezdeni valamit, vagy alaplap csere?
EBT 63998603, EAX65610905(1.0)
Köszönöm,üdv,kovi
Sziasztok!
Ennek a masinának a szervízmódba való belépésére lenne szükségem.
Köszi : Laci