Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

LG 47LT640H-ZA CHASSIS LD2AZ MFL67368126 1207-REV00

TV - SERVICE MANUAL
Type: (PDF)
Size
6.8 MB
Page
61
Category
TV
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar lg manual?
Advertisements
Document preview [1st page]
LG 47LT640H-ZA CHASSIS LD2AZ MFL67368126 1207-REV00 service manual (1st page)
Preview of LG 47LT640H-ZA CHASSIS LD2AZ MFL67368126 1207-REV00 [1st page]
Click on the link for free download!
Document preview [2nd page]
LG 47LT640H-ZA CHASSIS LD2AZ MFL67368126 1207-REV00 service manual (2nd page)
Preview of LG 47LT640H-ZA CHASSIS LD2AZ MFL67368126 1207-REV00 [2nd page]
Click on the link for free download!
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    LG CHASSIS LD-2AZ 47LT640HZA LD2AZ 1207REV00 47 LT 640 HZA LD AZ MFL 67368126 1207 REV 00 47LT640H ZA REV00 1207-REV00
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
LG42PX3RVB Plazma Tv zavaró pöttyök
Kedves tanya lakók! Adott a címben szereplő saját plazmám Y-SUS hibásan vettem (V7 széria)Vettem egy ilyen donor készüléket,amiből átszereltem az Y-SUS meghajtó modult.Minden tökéletes lenne, de a kép bal oldalán kb 20% arányban kissé zavaró piros és zöld pöttyök jelennek meg hangyahábórú szerűen.Már próbáltam az Y-SUS és Z-SUS panelen állítani de nem sok sikerrel,ez kijelző hiba vagy elkó az Y-SUS panelon? Táp,Z-SUS,main kizárva ugyanis azt cseréltem de a hiba megmaradt...Segítséget köszönöm :-)
Eladó dolgaim ,mainboard,tápegység,t-con!
Üdvözlet minden kollegának!



Mindegyik működik.
Tápegység:-Vestel 17ips20 =>40"colos törött kijelzős tv-ből

Samsung UE50mu6102K tápegység => 50colos törött tv-ből bontva.(bn44-00807a)

SamsungUE50MU6102K mainboard+wifi modul => 50colos törött tv-ből bontva.(KANT_M_BUILT_IN)(BN41-02568A).

PHILIPS 42PFH5609/88 kijelző törött tv alkatrészei:
-mainboard+wifi modul (715g6165-M02-000-005K)TPM14.1E.LA
-Tápegysége:715g6353-p01-000-002H

LG 49lf540v Törött kijelzős tv-ből bontva.49colos
-Mainboard(eax66203805) chassis:ld55,lc55h
-T-con:6870c-0532B
-tápegység:EAX66230701
Képeket küldök bármelyikről szívesen.
e-mailben megtalálhattok:detoxman24@gmail.com
LG 50LB650V-ZN Csak a LG logóig jut el! emmc flash.
Sziasztok!
Most hozták ezt a tvét, hogy csak a LG jel jön elő, de távval kikapcsolható készenlétbe, de mást nem csinál. Amikor a jel látszódik minden feszültség kint van a tápon aminek kell, ez a hiba szoftver hibára utal?
LG 42LA660S kijelző repedés
Sziasztok! Az következő problémával kapcsolatban kérném a véleményetek, segítségetek. Nővérem LG 42LA660S LCD tévéjének elrepedt a kijelzője. Egyik napról a másikra keletkezett egy kb. 20 cm-es repedés a szélétől befele, aztán szép lassan magától továbbrepedt, míg a képernyő felső szélén véget ért. Természetesen a kép a meghibásodott részen nem látszik, ami a képernyő kb. negyedét érinti. A készülék garanciális, elvittük egy híres márka Szerviz-be, ott megállapították, hogy erős fizikai behatás következtében keletkezett a repedés és fizető javítás lehetséges, ami csekély 170000 Ft. Nos, a készüléket nem érte semmilyen behatás, nem pókhálószerűen tört el a kijelző, hanem ahogy az autó szélvédője végigreped. Most jöhet a fogyasztóvédelem, vizsgálat, de még ha meg is állapítják a lehetőségét, hogy magától repedt el, az nem kötelező a szervizre nézve, mehetünk bíróságra. Találkozott már valaki hasonló meghibásodással TV-nél, mivel lehetne érvelni, meggyőzni a zseniális szervizt, hogy mégsem vagyunk csalók, hazugok. Szóval Ti mit tennétek, javasolnátok? Köszönöm a segítséget. Üdv, Csaba
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce