Sziasztok,
a fent említett gép bekapcsolás után néhány másodperc után lekapcsolja a háttérvilágítást. Két inverter van benne, Master 6632L-0320A és Slave 6632L-0321A. Csoveket mértem, úgy néz ki rendben vannak. A Master inverteren cseréltem az LM393-t, melegen ment, minden ok, hidegen megint nem indul. Mi lehet még? Koszonom a válaszokat!
Sziasztok!
Egy LG RZ-26LZ50 LCD TV -nél törik a kép, és adót látva teljesen besötétedik. Ha nincs adó, csak "kása", normál fényerő, menü tökéletes. AGC-hibára tippelek. Van valakinek ötlete?
Köszönettel
Attila
Üdvözlet mindenkinek!
Van valakinek tippje az alábbi videóban szereplő hibára?
https://www.youtube.com/watch?v=qQgjfTDYtTc
Sziasztok!
Nevezett készülék tápegység hibás volt. Javítást követően a próbák során derült ki, hogy tunerről nincs szín. Más bemenetről rendben működik. Olyan mintha nem megfelelő normára lenne állítva, de nem tudom ezt hol lehetne módosítani. Esetleg tudja valaki??
Köszönettel: Kiss Zoltán
(táv és készülék "OK" gombjával való belépést követően egy reset segített)