Sziasztok!
A következő témában kérnék segítséget, javaslatokat:
Adott egy LG 29MT48DF-PZ LED TV :
link
Ezen a típuson nincs fejhallgató-kimenet.
A tulajdonos egy hallássérült néni, aki a régi TV-jét fejhallgatóval hallgatta. Ehhez viszont nem csatlakoztatható.
Az LG szerviz ügyfélszolgálatán azt javasolták, vegyünk hozzá egy Scart-jack átalakítót. Ezzel csak az a baj, hogy így a TV hangja együtt fog szólni a fejhallgatóval. Tehát ha a néni hallgatja fejhallgatón, akkor üvölteni fog a TV az egész házban.
Van valami megoldás erre (ami nem kerül sokba), vagy el kell fogadni, hogy ezzel kell együtt élni?
Köszönöm előre is a segítséget!
Udv tanyalakok!Fentemlitett cuccra szeretnek raeroszakolni egy main mikom update-ot,de sajna a service usb hub-ja nem aktiv.Ha valaki tudja hogy lehet aktivalni megkernem ossza meg velem a titkot.Elore is koszonom.
Tisztelettel:Feri
Sziasztok!
A fenti LCD TV-nek nincs háttérvilágítása. Bekapcsol, működik, de a képernyő fekete. Szétszedéskor az LVDS kábel csatija nem volt a helyén, de szerintem nem szétszedéskor csúszott ki. A helyére tolva sincs háttérvilágítás. Két invertere van. Nem valószínű, hogy mindkettő egyszerre lenne rossz. A tápból kijön mindkét inverter panelre a 24V az 5V és a 3,3V. A letöltött SM nem tartalmazza sem a táp sem az inverter rajzát. Púpos kondi nincs benne. Ráadásul az inverter nagyon rossz helyen van ahhoz, hogy rendesen hozzáférjek atomokra kellene szecskázni az egész TV-t. Jól jönne egy ötlet.
Üdv.
Sziasztok!
Nevezett készülék tápegység hibás volt. Ezt megjavítva már be lehet kapcsolni, viszont más életjelet nem produkál. Vagyis megjelenik az "LG" logó, alatta az óra (jelen esetben a helyén négy -) de mást nem lehet vele kezdeni csak kikapcsolni. Saját gombjaival és távval egyaránt.
Mivel még hasonló hibával nem találkoztam, nincs ötletem hol folytatnám a keresést... tápok, beleértve main segédtápjait, rendben vannak.
Találkozott már valaki ilyen hibával?
Köszönettel: Kiss Z.