Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

LG 55LP620H-TA 55LN549E CHASSIS LB3AZ

TV - SERVICE MANUAL
Type: (PDF)
Size
5.4 MB
Page
40
Category
TV
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar lg manual?
Advertisements
Document preview [1st page]
LG 55LP620H-TA 55LN549E CHASSIS LB3AZ service manual (1st page)
Preview of LG 55LP620H-TA 55LN549E CHASSIS LB3AZ [1st page]
Click on the link for free download!
Document preview [2nd page]
LG 55LP620H-TA 55LN549E CHASSIS LB3AZ service manual (2nd page)
Preview of LG 55LP620H-TA 55LN549E CHASSIS LB3AZ [2nd page]
Click on the link for free download!
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    LG CHASSIS LB-3AZ 55LP620HTA 55LN549E LB3AZ 55 LP 620 HTA LN 549 LB AZ 55LP620H TA
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
LG 60UM7100PL - betört 4K 60 coll kijelző panel helyett újat honnan?
Nagy ügyesen sikerült egy családtagnak betörni a LG 60UM7100PL 4K-s tévé kijelzőpaneljét.
Fali tartóra rakáskor megroppant a felső szélénél az üveg, most becsíkoz. Azaz a kijelző kuka.
Esélyes bárhonnan emberi áron szerezni helyette pótlást?
A típusszám alapján keresgéltem, de semmi konkrét helyet nem találtam, ahol ilyen beszerezhető, attól tartok amiatt, hogy ez viszonylag elég új modellváltozat.

Ráadásul a logisztika sem egyszerű, hiszen 60 collos panelről beszélünk.

Mondjak le a kijelző beszerzéséről, azaz szedjen ki belőle a panelt, tápot és azt adjam el?

Köszi,

CPU







 
LG 37LH3000 világos, kontraszt szegény a kép
Sziasztok!
A TV kép nagyon világos és halovány.Dc/DC jónak tünik, ezért komplett modul cserével próbálkoznék.
Eredeti modul  T370HV02
Nekem van T420HW04, nem tudom az eredetét.
A kettő nagyon hasonlít egymásra, minimális eltérés van szemre.A különbség az eredetin van egy be nem ültetett IC, ennek a helye az enyémen  már nincs meg.
Szerintetek "füst nélkül" betehető egy próbára?

Válaszd ki a megfelelő fórumot, majd adj neki címet és írd be a kérdésed.
A téma címe tartalmazza a hibás eszköz márkáját és típusát. Szintén tartalmazza röviden a problémát.
pl: ACER AL1711 monitor képernyője 5 másodperc után kikapcsol

A helytelenül elnevezett topik felfüggesztésre, majd 48 óra után törlésre kerül! Felfüggesztett állapotban nem tudnak mások addig hozzászólni, amíg ki nem javítod a címet!
A hibás cím utólagos javítása (48 órán belül) a "Szerkesztés" fülre kattintva végezhető el.

LG 65UP75003LF tv kijelzője törött
Sziasztok! Egy kedves barátom karácsonyra vásárolt egy LG 65 UP75003LF tv-t, és szenteste, összeszerelés közben sikeresen bele is gyalogolt a kijelzőbe... Jó lenne megmenteni, volna valakinek tippje, honnan lehetne (akár bontottan) kijelzőt szerezni bele?
 
 
LG42LB650V háttér világítás javítás kérdések
Sziasztok Hozzámkerült egy ilyen tv LG42LB650V háttárvilágítási problémáal a tv-ét szétszedve 7db hibás ledet találtam benne a led teszter szerint volt ami szakadt volt volt ami zárlatosnak mutazkozott a hibás ledeket kicserélem és a led csíkokat elteszem tartaléknak találtam az alin egy boltot onnan megrendeltem az új ledcsíkokat lengyel raktárból 7436ft szállítás Shipping: HUF 16.71 DPD szállítással 5 nap alatt ideért a led csík cserével kapcsolatban kérdezném hogy a tepsibe egy fehér fólia csík van beragasztva és erre vannak ráragasztva a led csíkok miért ? szerintem ez tovább rontja a ledek hőátadását hűtését led csík cserénél ezt benne kell lehet hagyni vagy ki lehet szedni és a led csíkokat közvetlenül a tepsi fém lemezére ragaszthatók ? https://www.aliexpress.com/item/1005001844063342.html?spm=a2g0o.order_list.0.0.5c591802Tr9ISr az eredeti led csíkok üvegszálas nyáklapon voltak az újjak már alu lapon vannan remélem ezek tovább bírják jobb lesz a ledek hűtése
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce