Tisztelt Kollégák!
A fenti tv, ha kikapcsolom, pár másodperc múlva visszakapcsol, ha a key-t lehúzom, akkor is. Tápok mérve jók. Találkozott-e valaki hasonló hibával? Lehetőleg alaplap-csere nélkül szeretném megoldani.
Az ötleteket előre is köszönöm.
Horváth József
Sziasztok!
Van egy LG 32LC52 LCD TV 82cm. Bekapcsol működik a de képe többszínűre osztódik függőlegesen. A kép egész de egy bizonyos sávban színét veszti. 2200uF kondikat kicseréltem a tápban, mivel mindegyik púpos volt. Digitális panelon is találtam pár rossz kondit, azokat is cseréltem a kép akkor sem változott. Mellékeltem képet is, én szinkron hibára gondolok, mi lehet a megoldás kérlek segítsetek!

Sziasztok!
Tudnátok segíteni?
Lenne egy ilyen plazma, kikapcsolgat random stby-ba. Be se lehet kapcsolni, csak kis idő múlva. A elkok jónak tűnnek. Sanken tápos. Mi lehet a bibi?
Köszi
Üdv. Mindenkinek!
LG 37 LD465 LGD-z /sasszi: LD01B/ Tipusu TV-t azzal a panasszal hozta az ügyfél, hogy AV bemeneteken kép van ,hang nincs. Dekóderrel használják ,ezért arról a hibáról nem tud, hogy adókat nem lehet beprogramozni sem automata ,sem manuális hangolással. A tápegységet átnéztem, a feszültségek meg vannak,az értékek jók. A MENÜ mindent kezel.Automata hangolásnál 1mp. alatt kiírja , hogy nem talált adót, kézi hangolásnál a keresés nem indul el.
Ha valakinek van ötlete ,vagy tudja a megoldást, nagy segítség lenne.
.Előre is köszönök minden tanácsot .
Üdvözlettel:Öcsibácsi