Sziasztok!
Hozzám került egy ilyen monitor a hiba az volt hogy pármásodperc után elcsúszott-szétesett a kép. Szétszedve kiderült a proci tűzforróra melegedett benne pillanatok alatt. Az oka a 3.3 volt és 1.8 volt smd stabilizátorok hibája. Jóval nagyobb kb 1-1.5 volttal nagyobb feszültséget adtak. Csere után feszültségek jók,proci melegedés megszűnt és a kép hibátlan, de nincs menü csak a menü kerete jelenik meg.
Kérdésem: érdemes vele tökölni vagy nagy eséllyel végleg elszállt valami a túlfesz miatt?
Üdv! Laci
Sziasztok!
LG 22MA33D TV/Monitor kijelzőjébe keresek led csíkot, háttérvilágításhoz!
A led csík hossza 27cm és csak a monitor egyik oldalában van!
A kijelző típusa: LC 216EXN (SF) (AF)
Sziasztok,
új vagyok itt, köszönöm a lehetőséget hogy csatlakozhattam.
Első kérésem a következő lenne:
LG1750S LCD monitorhoz keresek kezelőpanelt vagy beszerzési forrást. Az előlap elejében van, 5 kezelőgombbal, vékony fóliakábellel van csatlakoztatva.
Köszi előre is.
Tamás
Üdvözlöm a mestereket!
Van egy LG1934S monitorom és az utóbbi időben az a jelenség,hogy a gép bekapcsolása után sokáig a kék led villog csak.Majd egy 5-10 perc után megjelenik a kép teljesen normálisan és semmi gond nincs.Mi lehet a probléma?A válaszokat előre is köszönöm.