Sziasztok,
Fenti monitor leírt hibajelenséget produkálja, teljesen random módon. Videokártya, alaplapi dvi bemenet oké, tápja kiadja a 12 voltot, a sasszi kontaktok épnek tűnnek. Ha van kép akkor hibátlan illetve eltűnés előtt minimálisan torzul. Ötletet kérnék a további hibakereséshez.
Péter
Üdv.
Fent említett monitor(LB880BU) működik,de a képe kicsit zizeg,mintha hagyás lenne.
A fehér szín is kicsit szürkés,a tft képernyő fáradt el benne vajon?
Hogy lehetne ezt meg szüntetni?
Üdv!
A témában szereplő 19"-os szörny rajzát keresem, szétégett a nyák és vele pár alkatrész is :(, saját monitorom van helyette kölcsönben, remélem az nem jár így... A hiba oka valószínűleg a kora és a rengeteg forrasztási hiba lehetett, egyenlőre ennyit találtam a környező pusztult alkatrészeken kívül.
Köszöntem!
Sziasztok.
Egyik napról a másikra elpusztult. Tápja jó, világítást még nem sikerült tesztelni, a 2db dc-dc converter 3V3-at állít elő. Realtek RTD2536R tápráadás után rögtön fűt benne, mint az állat IC100 pozíción. Komplett panel hazai beszerzési forrást esetleg tud valaki? Jó kis monitor volna pedig. Viszont még nem világos számomra mitől mehetett tönkre.