Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

LG GOLDSTAR RT-44,49,54NA21T CHASSIS MP-015A

TV - SERVICE MANUAL
Type: (PDF)
Size
20.9 MB
Page
69
Category
TV
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar lg manual?
Advertisements
Document preview [1st page]
LG GOLDSTAR RT-44,49,54NA21T CHASSIS MP-015A service manual (1st page)
Preview of LG GOLDSTAR RT-44,49,54NA21T CHASSIS MP-015A [1st page]
Click on the link for free download!
Document preview [2nd page]
LG GOLDSTAR RT-44,49,54NA21T CHASSIS MP-015A service manual (2nd page)
Preview of LG GOLDSTAR RT-44,49,54NA21T CHASSIS MP-015A [2nd page]
Click on the link for free download!
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    LG GOLDSTAR RT-44 CHASSIS MP-015A RT44 49 54NA21T MP015A RT 44 54 NA 21 MP 015 015A
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
LG Plazma TV ( 42PC1RV-ZJ ) Hangyás a feketéje (engedményekkel ugyan, de)[MEGOLDVA]
Kedves Tanyalakók! Szomszédomnak elromlott a plazma tvje, ebben kérem megtisztelő segítségeteket. Alap hiba: Nem ad képet, teljesen sötét a kijelző. Amit csináltam: Az YSUS és a LOGIC panel közötti szalagkábel kicsit kilazult, azt újra rögzítettem. YDRIVER panelen (hosszú nyákon a barna szalagkábelekhez tartozó) egyik soklábú IC (Postage stamp IC) megpúposodott, jobb híján cseréltem az egész panelt, ami után ismét adott képet a TV, de újabb hibára derült fény. Új hiba: A sötét árnyalatok (illetve a fekete is) színes hangyásak (kép csatolva). Ezen felül a jobb felső sarokban egy kis elliptikus területen sok zöld hangya vert tanyát, ha teljesen fekete a kijelző azon része. Színeket 100%osan megjeleníti, a hiba CSAK akkor jelentkezik, ha az adott szín árnyalata egy bizonyos fényerő alá csökken, ekkor a sötétséggel a hangyák is megjelennek. Fényes-színes képek hibátlanok. (csatolt képek) Ha teljesen fekete a kijelző, akkor látni 2 vízszintes sávot, ahol az amúgy is hangyás kép világosabb. Feszültség értékeket a fő áramellátó panelen természetesen már az elején ellenőriztem, rendben voltak. Feltételezem, hogy vagy egy KHs szalagkábel, vagy egy szűrőkondi a hibás, de sajnos eddig csak LCD-s eszközöket, illetve egyszerű tápokat javítottam, a Plazmás technológiára bár utánagugliztam, előre nem sikerült lépnem. Kérlek, ha van ötletetek, osszátok meg. Köszönöm! os
LG RZ-26LZ50 LCD TV Hag van kép nics
Sziasztok! Van egy LG RZ-26LZ50 LCD TV hang megy kép 2mp-ig jó csak. A tápban minden fesz.megvan kondik jók ivertere megál nics háttér világítás. Inverterbe nem találok semmi hibát. Ha tud valaki egy kis segítséget nyújtani köszönettel veszem. Csaba
LG 32LF510B LED TV kikapcsolás után elfelejti a csatornákat
Sziasztok !
A fent említett tv -ben szerettem volna sw frissítést , de  csak olyan  file-t találtam ami : Version ( 03.05.37 ) a tv-ben  meg 03.05.45 , régebbire nem enged frissíteni, ebben kérnék segítséget hogy vagy a linket , vagy ha tud nekem küldeni ebbe valami újabb frissítést azt megköszönném.
Üdv : Attila
 
LG 29MT48DF-PZ LED TV-hez fejhallgató használata
Sziasztok! A következő témában kérnék segítséget, javaslatokat: Adott egy LG 29MT48DF-PZ LED TV : link Ezen a típuson nincs fejhallgató-kimenet. A tulajdonos egy hallássérült néni, aki a régi TV-jét fejhallgatóval hallgatta. Ehhez viszont nem csatlakoztatható. Az LG szerviz ügyfélszolgálatán azt javasolták, vegyünk hozzá egy Scart-jack átalakítót. Ezzel csak az a baj, hogy így a TV hangja együtt fog szólni a fejhallgatóval. Tehát ha a néni hallgatja fejhallgatón, akkor üvölteni fog a TV az egész házban. Van valami megoldás erre (ami nem kerül sokba), vagy el kell fogadni, hogy ezzel kell együtt élni? Köszönöm előre is a segítséget!
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce