A fenti monitorral olyan problémám van, hogy nem lehet bekapcsolni.
Tápok rendben, valószínű a vezérlő panelon van a probléma, csak nem találok hozzá rajzot.
Rajzokat amiket kaptam hozzá, nem stimmelnek az én vezérlő panelemhez.
Az én panelomon van egy Q401 pozíciószámú SMD tranyo? amit egy rajzon sem találok.
Ha valaki tudna esetleg egy jó rajzot küldeni, vagy abban segíteni, hogy be tudom-e
szerezni valahol reális áron a vezérlőpanelt.
A vezérlő panelon a következők találhatók:
(T)7MMRLGQ1 TOP:AMB:A S/N 1236950M1962 V1.1
Sziasztok!
A fenti monitor normál módon, azaz a számítógéppel együtt rendesen indul, bármeddig hiba nélkül működik. Ha viszont kikapcsolom a monitort, vagy beállítom a gépen, hogy használat nélkül lekapcsolja, akkor utána már nem kapcsol vissza, csak villog a standby led. Ilyenkor, ha kihúzom-visszadugom a VGA csatlakozót (csak ilyen bemenete van), akkor viszont bekapcsol. Még annyi, hogy induláskor, mikor betölt az op. rendszer, egy időre megjelenik ez a felirat: D-SUB POWER SAVING MODE.
Van valakinek ötlete, mi okozhatja a hibát?
Imre
Sziasztok.
A bevezetőben szereplő monitorba keresek veszek csövet. Még nem szedtem szét a hosszát pontosan nem tudom, de kívülről mérve 420mm. Tuti az a hibás mert rövidebbel működik, még azt megnézem hogy egy vagy kettő kell. Csak egy buta kérdés, nagyon homály lenne a széle ha beledugnám a 350mm-est? :) Előre is köszönöm a segítséget akinek van. Üdv.J
Üdv! A fent említett monitor kb 5-6 perc üzem után ujraindulgat .
Tápját mérve eltűnik minden feszültség , a visszajelző led pedig hunyorog. Kb 6 hónapja kondiztam át. Mi okozhatja ezt a jelenséget szerintetek?
Táp YP20106BW számú.
A kép az ebayrol van.