Üdv!
A fenti gép, tápja nem indul. 5-12-18v megjelenik az első hálózatra kapcsoláskor. A készülék viszont nem indul, a relé behúz, majd elenged. Sem a Vs, sem a Va táp nem jelenik meg, egy pillanatra sem. A PCF is csak pillanatokra indul, majd 320v körül megáll. A tápról sajnos nincs rajz, így nem tudom eldönteni minek kellene és hogyan indulni. Vagy a PCF kör rossz, és azért nem indítja a tápokat, vagy a Vs-As táp miatt tiltja le a PFC-t? Köszönöm a figyelmet!
Sziasztok!
Javításra kaptam a fent említett készüléket, a problémám az vele hogy nem megy a tápja előzmény az volt hogy áramszünet után nehezen indult el ki be kellett húzogatni a konnektorból mivel nincs benne hálózati kapcsoló tudna vki mi lehet a gond vele?köszönöm előre a válaszokat üdv cinkatóni
Üdv!
LG--32LH2000- LCD-Tv. Kikapcsol magától,majd magától visszakapcsol...
Segítséget kérnék így előre,mi lehet a hiba oka mire számítsakha elhozom a tv-t, még ügyfélnél van.
köszönöm.
Üdv!
Sziasztok! Kaptam ezt szép nagy gépet,a kijelző felétől vízszintesen van kép,csak felfelé. Ez viszont tökéletes. Szétkaptam,gondoltam megnézem az alsó Y-meghajtót,de nem volt mit néznem,valaki szépen kivette. Rendelni fogok újat,de mielőtt beépítem szeretnék tanácsot kérni,mitől hibásodhatnak meg ezek a meghajtók. Az Y sus-t mindenképp átnézem ,beleértve a bejövő tápjait és a panelon előállított segédtápokat is, ezek is gyakori hibaforrások. Nem szeretnék gyártani egy rossz meghajtót,ezért kérném ha valakinek van tapasztalata /rossz vagy jó/ szólhatna néhány szót. Előre is köszönöm! Üdv,sok munkát!