Szép napot mindenkinek!
Hozták ezt az Lg-t ami külsőre Lg belül pedig kínai táppal megoldott Európában összerakott valami fogadott.Gondoltam szétszedem átnézem a ledeket nem-e valamelyik megadta magát és azért tilt.De mérve nem volt rossz egyik se mindenesetre cseréltem mindet ezután ment pár napot és visszakaptam hogy ugyanúgy kikapcsol 15 perc után és valóban így is van.Megint szétszedtem és természetesen semmi baja a ledeknek.Szeretnék tanácsot kérni tőletek hátha találkoztatok hasonlóval.Előre is köszönöm!
Szevasztok!!
A fent nevezett modul ( EAX31742701) egy LG 42PC1RV-ban uzemel.Mikor hozzam kerult , a kep kontraszt szegeny es kisse pirosas volt , a Vs bisztositekja a modulon szakadtt.Va es Vs feszultsegek, a TV-ben megadott cimken levo ertekuek. A hibrid modul labain , test fele, zarlat merheto az ER_DN_OUT , EP_UP_OUT es az SUS_OUT labakon. Sikerult egy bontott modult keritenem.A kerdesem az lenne mire figyeljek kulonosebben hogy nehogy a jo modul is seruljon.
A tulaj elmondasa alapjan a meghibasodas mikodes kozbel tortent ,csattanas utan ( valoszinuleg akkor ment ki a bisztositek) semmi elojelet nem adva.
Kossz a segitseget , Peter
P.S. Elnezest kerek a Kollega Uraktol mert az elso hibaleiras tevesen jelent meg egy nem igazan szakmabeli baratomnak koszonhetoen.Ezt most vettem eszre es javitottan.
http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=770P1010556.jpg
Sziasztok!!
Én egy újabb hibával állnék elő, mégpedig egy 42LG3000 esetén, egy olyan jelenség fogadott egyik reggel, hogy a kép homályos és foltos, valamint a színek is fakók és kuszák. A mellékelt képen látszik a képernyő alján levő legömbölyített sarkak is. A kép látható, de nagyon élvezhetetlen. Közben színes csíkok mászkálnak balra, jobbra.
kb 15-20 perc "bemelegedés" után a kép visszaáll normál állapotra. Éles, és szép kontrasztos képet ad ismételten.
Mi lehet a gondja??!
Köszönöm!
Link:
http://elektrotanya.com/files/page/2009/09/42LG3000_kephiba.jpg

Sziasztok!
Egy kedves ügyfelemnek nem működött a fenti távirányítója és mivel én is ugyanazzal a LG tévével és távirányítóval rendelkezem, gondoltam kipróbálom, hogy a távir. vagy a vevő hibás-e. Nem sikerült a regisztrálása.
A vicc az, hogy azóta a saját távirányítom is sikertelen regisztrációt ír ki.
Most van két pár eszköz, de nem regisztrálható. Infrásan hibátlan mindkettő.
Próbáltam az "Állítsa vissza a távirányítót az ENTER (vagy OK) és a MUTE
gomb egyidejű megnyomásával és 5 másodpercig történő nyomva tartásával."
Semmi.
Mindkét vevöt próbáltam, mindkét usb-ben.
Semmi.
Szerviz módban a hub-ot visszaállítottam 0-ra, de az sem segített, bár az enyémmel 1-es állásban is jól működött.
A segítséget előre is köszi!
Szép napot!