Sziasztok !
LG 50PK950 Plazmánál a következő a jelenség :
Bekapcsoláskor a tv elindul a display begyujt (kiszürkül) majd elsötétül. Hang van a TV kezelhető, de a kijelző teljesen sötét, semmilyen halvány kép sem látszik.
A tápfeszek mind OK. Az összes bizti az Y és Z panelokon OK. Semmilyen hibajelzést nem ad a TV.
Ami próbára cserélve lett : Y-main board, control board, mainboard
Ez a három panel egyenként bele lett próbálva, de a jelenség ugyanaz.
Van valakinek ötlete, hogy mi lehet a hiba oka, vagy hogyan lehetne behatárolni ?
Előre is köszönöm : LCDdoki
A TV a ZSUS panel cseréjével megjavult !!!
Köszönet a segítségért !
LCDdoki
Sziasztok!
A problémám a fenti televízióval az,hogy 5-10 perc működés után ki-be kapcsolgat,folyamatosan újraindul.
Kontakt hibát,forr.hibát nem találok rajta (az egész át lett forrasztva).
Ha valakinek van tapasztalata eme szerkezettel kapcsolatban,kérem segítsen!Amúgy működéskor gyönyörű a kép!
Üdv!
Az Elektronline-on Furmany Kolléga kért némi segítséget a következők letöltésében. Leszedtem, és remélem, senki nem haragszik meg, ha ide is feltöltöm.
Forrás, használati leírással:
www.elektroda.pl/rtvforum/topic1624580.html
A "20LS7D_manual.pdf"-et a doksik közé töltöm fel.
Sziasztok,
van itt egy ilyen TV. Készenlétről bekapcsolva elindul, de amint megjelenik a kép (cca 8-10 mp) lekapcsol. Semmiféle hiba nem látszik a képen, geometria rendben, nincsenek visszafutáscsíkok meg egyéb parajelenségek. Miféle védelem aktiválódik?
Köszi.