Sziasztok!
A fenti TV bekapcsolásakor felvillan az LG logo, de pár pillanat utám kikapcsol. Utána újra indul, és így tvább...
Tudna valaki segíteni, hogy alaplap hibás-e, vagy esetleg BGA? Talán software?
Köszönettel:
Attila
Sziasztok !
Ehhez a kis tv-hez kellene segítség !A kép nagyon zöld és csak szervízmenü segítségével lehet állítani rajta .Ha valaki találkozott már ilyennel és feltenné megköszönném .Esetleg a rajza is érdekelne ,de arra sem leltem eddig rá sehol.
hello to everyone!
i have this model LG. the problem is : i have sound on tv but white picture
this problem is everywhere tv,scart,hdmi and vga.i have checked all the voltage and its ok, i think maybe has got problem the ic100 (maybe has got resolder? i dont know) i want to help me if anyone has got an idea what is it or has the same problem and solved.
thank you very much for all.
Sziasztok!
A fenti tv sorkimenős volt, R424 (10k) szakadt D401(1N4148) zárlatos. Cseréjük után kb fél napot működött a tv,majd azt vettem észre ha távval kikapcsolom nem indul újra. De ha áramtalanítom csak annyi időre,még kialszik a készenléti led akkor,indul és stabilan működik..
Mi lehet ez?
Üdv: Wolf