sziasztok!
adott egy lg w2234s monitor.mostanában 1-2 óra használat után elkezdett vibrálni a kép (mintha a gammát állítanánk)majd elsötétül minden.úgy lesz jó ,ha áramtalanítom a monitort,de max 2 perc és kezdi előröl.van rajta (többek között)egy 4:3-as gomb.most ,ha azt megnyomnám akkor váltani kellene neki 4:3 ill.16:9 na erre meg nem reagál ezt meg csak most vettem észre.lehet ,hogy köze van a vibráláshoz?kb 1éves a monitor.vigyem vissza?
válaszokat előre is köszönöm.
Sziasztok
Ha valaki segítene, IRF 5630A. Mi jo helyette? sehol sem találom az adatait.
Egy LG monitorba van ez csinálja a B+ tápot.
Sziasztok!
A fenti monitor sokszor nem kapcsol be csak villog össze vissza a piros LED teljesen kaotikusan. Ha bekapcsol megy egész nap. A külső táp kizárva, bedugtam egy másikat. A DC-DC tápok felállnak mind, rossz állapotban is. Volt-e valakinek hasonló?
Szasztok!
Ennek a monitornak megy a tápja és a digit panelon is meg vannak a tápok és még rezeg is, de nem világít a led és nem lehet elindítani.
Ehhez kérném a segítségeteket, esetleg érdekelne egy másik lap is.
Köszönettel : Laci