Sziasztok. Nálam telefonszervizben jártasabb kollégákat kérdezem. Az eBay néhol hozza a kijelzőt ugy hogy mk telo a listában van.
Köszönöm!
Sziasztok!
Ha jól tudom, de nem biztos akkor a KÉK számok azok a 06-04-xxx-xxx.
De ha rosszul tudom akkor bocsánat.
A lényeg:
Megkaptam a számlát a vodától és szerepel a forgalmi díjaknál olyan hogy Kék számok.
Mennyiség 2db 17perc 832ft bruttó!!!
De nekem amióta van előfizetésem, tökmindegy melyik szolgáltatónál voltam (vagyok), még soha sem hívtam 'kék" számot.
Lehet, hogy valaki rászállt a számomra?
Csak azért kérdem, mert ilyen témában még soha sem mozogtam.
Ja és "kék" számot egyszer sem fogadtam!
Az elmúlt 2 hónap hívás és fogadás lista még megvan, de csak a klasszikus 06-20, 06-30, 06-70..stb számok vannak.
Ha valaki feltudna világosítani, azt megköszönném.
Hellótok!
Érdekelne a mobiltelefonok fejhallgató kimenetének (3,5 mm-es 4 pólusú jack dugó/aljzat) bekötése.
Az a gondom, hogy hagyományos PC fejhallgató-mikrofont szeretnék a mobilhoz csatlakoztatni, ehhez egy "Y" kábelt szeretnék gyártani, aminek az egyik ágára egy lengő sztereó jack aljzatot tennék a speaker-nek, a másik ágára egy lengő mono jack aljzatot tenné a mikrofonnak, a 4 polusú dugó menne a mobilba.
Vettem egy ilyen "Y" kábelt, de nem érzékeli a telefon a rácsatlakoztatott eszközöket, és értelemszerűen nem is működnek.
Köszönettel:
szuts
Sziasztok!
Ahogyan a címben. Lehet rádió egység hiba.
A telefon T-mobilos eredeti szoftver van rajta. A gyári aksija meghót. Ezért most kapott egy után gyártott aksit.
Az összes gyári tartozéka, doboza megvan. Újonnan vettem. Sajna a 3G-re nem csatlakozik!
Ha valaki ért hozzá kérem jelentkezzen!
Szerviz manual: http://elektrotanya.com/lg_bl40_sm.pdf/download.html
________________________________________________________________________________
Válasz többeknek:
Igen tudta a 3G-t. De most nem. Most nem fogom a különböző csatlakozási módok nevét fejből felsorolni, noha a NOKIA-ban meg tanították nekem. Ráadásul 97% vizsgát írtam puskázás nélkül. Csak azóta kikopott, mert nem létfontosságú az a tudás...
Tehát nem kapcsolódik fel csak 2G-ben. Ha át teszem 3G-re akkor nem talál tornyot. Ebből gondolom a rádióegységet hibásnak.
A telefon még sosem volt szétszedve a gyári védő fóliák vannak rajta. Szoftvert hogy lehet rá tölteni? A gyári programja nem tölt rá szoftvert, mert "nincs frissebb"
________________________________________________________________________________
Ujjjujjjuuuj!
Nos természetesen 3G képes a telefon. Video telefonálásra alkalmas, 2 kamera van benne.
Video strem-t meg tud jeleníteni vagyis a mobil TV-t lehet rajta nézni.
Vagyis lehetett, mert amióta nem csatlakozik 3G-ben azóta már nem...
Tehát egy Műszerészt, Technikust keresek, akinek van gyakorlata, alkatrésze, szerszámozottsága, önbizalma ahhoz, hogy megjavítsa nekem!
Köszi!