Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

LL PICCOLONE BOX-632 1962 SCH

AUDIO - SERVICE MANUAL
Type: (PNG)
Size
297.7 KB
Page
---
Category
AUDIO
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar ll manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    LL PICCOLONE BOX-632 BOX632 1962 BOX 632
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant AUDIO forum topics:
Regent 30 klón-hoz melyik trafót kell megvennem?
Tisztelt Kollégák! Az alábbi linken levők közül melyiket vegyem meg a leégett helyett? http://lomex.hu/hu/webshop/#/group/912/halozati-transzformator/page,0/fbtn,0/flist,1538/discount,null/instock,null köszönettel bbgames
Pioneer VSX-329-K Hiba: Csak a HDMI LED villog
Sziasztok! Egy Pioneer VSX-329-K erősítő semmit nem csinál, csak a HDMI LED villog. A készenléti 3,3V és a 10V megvan. Ha valaki tudna segíteni, megköszönném. Amit a SM keresőben találtam, nem sokat segít, mert rajz nincs benne. (Ha esetleg valakinek volna...) Köszönettel: Attila
Pioneer VSX-417 erősítő villámcsapott, nem indul. FELFÜGGESZTVE
Üdv! A címben említett erősítő nem akar elindulni. A készülék lemez takaróján látszik egy fekete rész, ahol valószínűleg áthúzott a villám, viszont a készüléken belül nem látom ennek az ellen oldalát. Az égés a fő trafó mellett látszik a burkolat alsó szélén. A standby 5V megvan, és néhány áram alá helyezéskor a relé is behúzott, kapcsolva a fő tápot. Most már nem húz be, viszont a relé kapcsoló tranzisztorát összezárva, behúz a relé, és valamiért úgy is marad olyankor. A fő tápot végigmértem, ha nem hagytam ki semmit, akkor megvan az összes feszültség mindenhol, amiknek meg kell lenni. Gyanús melegedést nem tapasztalok, a végfokok és a uC langyosak. Amire én gyanakszok, az a uC, aminek vagy vége lett, vagy csak nem ébred fel, esetleg a kvarc is lehet bűnös. Azt, hogy a uC életképes-e még, tudom valahogy ellenőrizni? A kijelzőn egyébként nem látszik semmi, gombokra nem reagál.
Opel Insignia rádióhangját, index hangját, biztonsági öv jelzőhangját állandó sistergő, sercegő hang kiséri.
Szevasztok! Kérném szépen segitségeteket. Opel insignia szgk. rádió hangját olyan alapzaj kiséri ami az FM rádió vétlzajához hasonló. Serceg sistereg. A hangerő változtatásá- val ez a zaj nem változik. Kikapcsolt rádiónál indexeléskor és a biztonsági öv jelzőhanjában de a navigáció hanban is benne van. Ha motor nem jár akkor is, tehát nem ilyen jellegü a zavarforrás.Egyébként csak az első hangszóróknál van jelen.Mindezt egy villám- lással teli zivatar után tapasztaltam, bár az autó a garázsban állt. Kérem segitsetek megőrülök.
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce