Sziasztok!
A közeljövőben szeretnék telepiteni egy videó megfigyelő rendszert.
Már keresgéltem a kamerák tekintetében de nemtudom eldönteni,hogy melyik a jó megoldás.A vezetékes vagy a vezeték nélküli.
Szerintem a vezetékes rendszer jobb minőségü.
A kivánalmaim a következők:az érzékelendő távolág kb.7m.
A jel továbbitandó távolsága:10.m.
És természetesen éjjellátó is legyen (infra LED).
A távollétemben történő rögzitést egy PHILIPS VR.400-as videómagnóra szeretném bizni.
Nem tudom,hogy alkalmas e a kamera jelének autómatikus rögzitésére?
A nevezett videómagnó alkalmas műholdvevő,dekóder,comcorder csatlakoztatására is.
Létezett egy kilences helyiértékü kód is melyet a tv adó vezérelt(VSP/PDC).
a kamera képtartalmának a megváltozásának a hatására is elindulhatna a felvétel?
Mind ezekre kérem a segitségeteket és köszönöm a válaszotokat.
Üdv:József
Sziasztok
Kaptam egy SONY EV-S9000 tipusu Hi8 as videómagnót a következő probléma vele a motorosan kinyiló kezelőpultban van egy kijelzőegység ami nem működi a többi gomb tökéletesen működik csak kijelzés nincsen ha esetleg valaki tudna segiteni vagy rajz róla ha lenne valahol a neten nem találtam róla semmit.
Sziasztok.Nincs véletlen valakinek a fenti videohoz capstan motorja?
Ennek szétégett az ic-je amikor elszállt a tápja.
Persze minnél olcsóbb érdekelne, mert nem akar annyit költeni a gazdája és a posta se olcsó.
Köszi
Üdv mindenkinek, a kérdés adott. Nem a felhasználói élmény javítása végett keresem, hanem csak szeretném, ha a készülékben ez is benne lenne.
A nálunk kapható készülékek szerintem csak az A2 dekóderrel kerültek forgalomba VPT utótaggal, de hátha van valakinél egy roncs amiben ez a nyák benne van, a remény hal meg utoljára. A GV440, 450, 460, 464, illetve a 470 NIC-es készülékben fordultak elő.
A panel száma: 27507-017.01