Sziasztok!
Adott egy Lg plasma tv típúsa:42px2rva-zc. YSUS panelján a főbiztosíték a 4A -es ki van nyomva..Kiszedtem a panelt,mi lehet vele valaki esetleg talizott már ilyennel??
Köszi! Üdv:Sparco
Sziasztok!
Orion nárcisz tv-hez keresnék kapcsolási rajzot. Főleg a távvezérlő része érdekelne.Azon belül is a hangolófesz szabályzás.
A tuneren a max hangolófesz 22 V körüli. A 33 V stabilan megvan. Nem hangolódik el, stabil a beállított adó. Viszont nem fogja át a teljes sávot ( valószínüleg a kevesebb hangolófesz miatt !? ). Valakinek van ötlete, hogy miért csak 22V-ot gyárt le a tunerre?
Üdv!
Beczo
Sziasztok!
Gondom a következő vele!Teljesen működésképtelen! Készenléti led világít. Néhány felpúposodott elkot kicseréltem a tápegységben, a meghúzó relé így 20 mp- es időtartamonként kattog. De a készenléti led nem alszik ki, folyamatosan világít. Mi lehet a gond? Kérnék valamilyen tippet, hátha sikerül életre kelteni! Köszönöm szépen!
Hali.Szenvedek már három napja evvel a csoda géppel a helyzet a sortrafó csatogot gajra vágta a tda8362e 4x ict, a függ ict meg a többit sortrafó függ ic csere,tda8362e helyet volt itthon tda8362 3y.A gép beis indult kis sormeret meg szinkron hiányba.Amit találtam leirást kicseréltem de a szinkron hiba megmaradt.Erre a hibára is kell valamit cserélni vagy nem kompatibilis?Amit cserélte 8.2kohm helyett 47kohm 3.3kohm helyett 100kohm meg egy smd kondit 100nanora.Ha valaki tudja mit kell az még cserélni az segitsen elöre is köszönöm