Üdv Mindenkinek!
Fennt nevezett készülékhez keresek beépítő keretet, illetve azt a keretet, ami a levehető előlapot körbefogja. Fotó mellékelve Segítséget köszönve: FEJO
Sziasztok!
Egy Sony ST-A3A tunert vásároltam, tudom USA szabványú de utolsó darab volt és ez illik a tornyomhoz. Sajnos manualt nem találtam hozzá, hogy beazonosítsam a hálózati trafót, mennyi lehet a szekunder feszültsége, mert szeretném kicserélni. Az ST-A3L és az ST-A4L is 240V-os, de sajnos egyikről sem találtam rajzot. Utóbbiról egy belső fénykép alapján a trafó part nr. 1-446-023-11, de erre nincs találatom.
Tudom egyszerűbb lenne 120V-ot ráadni és megmérni, csak kb. egy hónap még mire ideér, gondoltam addig beszerzem legalább az infókat.
Valaki talán jártas ebben. köszi
Üdv fórumtagok.
Egy kis segítséget szeretnék kérni. Van egy Sony MDS-JB920 minidisc - em a kijelzője egy ideje már elkezdett halvànyodni most már eléggé zavaró a gyenge fénye és bizonyos sorok még halvànyabbak Lehet vele valamit kezdeni , hogy visszanyerje eredeti fényét esetleg volt már valakinek hasonló problémàja
Segítségeteket köszönöm.
Friends Sony STR DH130 goes into protection mode soon after turning on. It works for a second then can hear loud pops from speakers.
I've tried the suggested methods to fix but nothing works. Correct impedance speakers. Speakers wired correct. Good ventilation.
I've tested the output transistors in circuit and I don't see anything unusual. I may pull them to test but will wait for advice here. I also measure
about 57 volts on the emitter resistors. Seems high to me. Anyone?