Sziasztok!
Kaptam egy ilyen (XXH) kélszüléket, amit sötét kijelző probléma miatt nem volt használva. Gondoltam, hobbi szinten eljátszom vele, másik TV-t sikerült egy egyszerű LED csomag cserével megjavítanom. Vettem is bele egy új LED csomagot, mostmár van újra képe. Viszont miután bekapcsolom a TV-t néha van időm belépni a beállítások menübe, néha még hamarabb a képernyő tartalma összeesik és a TV újraindul. Ezután belekerül egy folyamatos újraindulási hurokba és áramtalanítanom kell, hogy pár másodkeccel tovább "tartson az élete" újra.
Nem vagyok szakember, de a tápegysége (BN44-00493B PD32AVF_CHS rev 1.3) mintha hangosabban "zúgna" a kelleténél.
Van esetleg javaslatotok, mit kellene megnéznem a panelon?
Előre is köszi.
Sziasztok!
Villámos volt az alaplap 17MB97 elszált a firmware meg a proci is, kicseréltem 48" Vox-ra, minden jó, csak fordított a kép.
Probalgattam USB-rôl szervíz menube beolvasni 4 féle VESTEL_D1_Plus_PNL.bin file-t (40-55") többet nem talaltam, de mindegyik fordított, valamelyikkel rosszabb a rezolució is.
Model:VOX LED TV40D750
Képernyô tipusa: VES395UNDC-2D-N01, van valakinek esetleg VESTEL_D1_Plus_PNL.bin fajlja 32" tol nagyobb, hatha jo lesz vele..
Sziasztok!
A hiba a következő standby led nem világít a tv bekapcsolható nagy nehezen többszöri próbálkozásra.A kék led ilyenkor világít.
Tápon mért értékek jók.Át lett kondizva a táp.Táp tipusa:eay4050520.Mainbord tipusa:eax56818401.
Merre inuljak?Rajzot nem találtam.
TECHNIKA 32" 904A DLED HDR SS14 nincs hang. A méréseim alapján valószínűsítem az AD82587d digitális végfok IC lehet a hunyó. Nem találok beszerzési forrást. Tudna valaki segíteni?
Köszönet előre is.