Sziasztok!
Egy LG soundbar subwooferének javításával vagyok gondban.
A sub típusa SPN6-W, de az SPN8-W ugyanaz - annak az sm-ét feltöltöttem ide.
Szóval van egy hatlábú - SSOP6 tokozású - analóg kapcsoló ami a 3,3 V tápot kapcsolná, de nem teszi. A manuál igen szűkszavú, még a típust sem adják meg.
Addig jutottam, hogy a funkcióját tekintve BD2222- BD2244-ig lehetne valamelyik, de a felirat nem stimmel, mert ezen cLCRU van míg az említett BD-n BL vagy BM kellene legyen.
Mivel a kapcsoló jel típustól függően vagy GND, vagy 3,3 V nem mindegy mi kerül bele.
Tehát a cLCRU felliratú valószínűleg más gyártó terméke, vagy én vagyok zsákutcában.
Na ebben kellene a segítség.
Köszönettel: Hifista.
Kedves fórumtársak!
Szeretném megkérdezni hogy a fent említett hangprojektorhoz hol tudnék beszerezni főpanelt.
A panel kódja:AH41-01883A
Esetleg van aki a Samsungtól tud rendelni panelt?
Előzmény:
A hangprojektor nem kapcsol be. Tápegység OK (24V) a szervizmanual (40-ik oldala) szerint kimértem a Micom ic 64-ik lábát és ott 3.3V megvan. Semelyik modul nem kap 5V-ot csak 3.3V-ot.
Köszönöm előre is a segítséget.
Hi, anybody having schematic for Soundcraft spirit powerstation 1200.I tried the sites but the schematic is for spirit powerstation600. Kindly help me find schematic thanks
Rajan Paliwale.
Üdv!
Minap megjavítottam egy régi sony autórádiót, amit máshol kukázni akartak.
A tulajtól hálából kaptam egy hi-fi tornyot. Szeretném szépen kipofozni a részeit, de sajnos szinte semmit nem találok róluk.
Használati utasítás, szervízkönyv, irodalom kellene az alábbiakról:
Pioneer PL-750 lemezjátszó
AKAI CS-7020 deck
AKAI AM-2200 erősítő
Az utóbbiról rajzot innét sikerült már letöltenem.
Ha bármi infót tudnátok ezekről, nagyon megköszönném. :bow:
Laci