Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

ORION 325DF TV8270

TV - EPROM
Type: (RAR)
Size
696.0byte
Page
---
Category
TV
EPROM
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar orion manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    ORION TV-8270 325DF TV8270 325 DF TV 8270
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
ORION PIF39-DLED (TP.SIS231.P83) Tápegység hiba.
Sziasztok!
A fenti tv TP.SIS231.P83 lapjának rajzát keresem, amin értékek is vannak. Amit találtam, azon csak pozíciószámok vannak. A P85-ös itt is fent van, szintén csak pozíciószámokkal. Szétégett a táprészben egy csomó ellenállat.
Vagy ha valakinél fekszik egy ilyen, egy jó minőségű kép is megtenné a FET hűtőbordája alatti részről.
Előre is köszi!
Üdv: Tomi
Orion T2025MTX-S TV véletlenszerűen kikapcsol
Üdv Mindenki! Meg vagyok én áldva ezekkel a véletlenszerű kikapcsolásokkal. Most éppen egy fenti TV került hozzám, aminek a panelszáma 11AK56-4. A tanyán lévő SM-ek között nem találtam ehhez hasonlítót, ugyanis ennek a tápja nem optós és a sorfokozati tápok közül az elvileg +8V és a +5v tápok azonosan +8V-ot szolgáltatnak, ami nem is csoda, hiszen a panelon lévő Zénerek (D635,D605) is azonosak. A hibajelenséget a tápok felől nem tudtam eddig megfogni, mert azok állnak, mint a cövek, egészen a kikapcsolásig. Hálózati tápfeszek stabilak minden üzemi helyzetben. Amikor éppen kikapcsol, akkor a képcsőn a fény eltűnik és színes visszafutási csíkok jelennek meg egy igen rövid időre a képernyő közepén, ami ugyan a függ IC hibájára utalhat, de mivel nem egyértelmű a dolog, így tanácstalan vagyok. Visszakapcsolni a táp újraindításával lehet, de az sem mindig megy elsőre. Néztem a tippek között, hogy volt már egy ilyen jellegű hiba, ami a +8V-os táp időnkénti szakadásából ered, de itt nem szakad meg semmi. ...vagy én nem tudom mérni, mert olyan rövid idejű? Nem tudom. Milyen ötlettel tudnátok ellátni esetleg? Köszi
Orion TV29LS129S LED tv-csak készenlétje van
Üdv mindenkinek! Ismét egy kis segítség kellene,ehhez a számomra teljesen ismeretlen géphez. Az alaplapja: T.MT5310.S97A Stdby van,gombjaira nem reagál,távja nincs.Blaupunkt távval próbálkoztam,sikertelenül... Az alaplapon a kis stabokat végigmértem,látszólag minden megvan a kellő feszültség. Próbáltam kiolvasni a Flash tartalmát,nem akart sikerülni,aztán egyszer csak igen,(Lehet hogy a programozóm vacakolt) Átírtam e tartalmat egy új,üres 25Q64-be,de ezzel sem indul. Van valami ötletetek? Köszönöm!
Orion LCD T19-DLED firmware
Üdvözlet Mindenkinek! A fenti TV hez keresek firmware-t. main:17MB62-1 V1 210411 a kártya olvasó cimkén: 10075276 23001009 358 19" 26753679 BOEWX1-300 HU 033_MB62 feliratok vannak. Próbáltam már néhányat, ebben SUT-RE216 Sony tuner van. üdv. mozsoka
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce