Sziasztok !
A fenti CD lejátszó a kollégámé . A CD lemezt a panasz szerint , rögtön kiadja , ha beveszi nem látja . A rádió és a kazettás magnó működik . Ennek a CD lejátszónak a javításához kérem a segítségeket ! A segítségeteket előre is nagyon szépen köszönöm . Üdv varga jano
Sziasztok !
Nagyon szépen köszönöm a hozzászólásokat . Mivel a kollégám a hétvégi házban használja CD lejátszót , tavasztól-őszig , ezért télire , félretéve . Ha nem találok hideg téli estéken értelmes elfoglaltságot , akkor újra megpróbálom a javítását . :) A szíj nem tartós megoldás , ( jóval vékonyabb mint az eredeti ) , addig megpróbálok szerezni hozzá megfelelőt !
Köszönöm . Üdv jano
Sziasztok !
Kapható megfelelő . https://hqelektronika.hu/termekek/bs39-5-15-gumi-szij-39-5x1-5x1-5mm Köszönöm Multi Multiplikáló kollégának .
Üdv jano
Sziasztok !
Köszönöm Zoltan35-nek , hogy elvállalta a javítását .
Üdv jano
Sziasztok!
Rászedtek egy ilyen dögre.
Időnként F70-es hibával leáll.
Meg is van a hiba, csak nem tudom mit tegyek bele?
Egy BA25BC0 nevű 2.5V-os SMD stabkocka adta meg magát.
Ha valaki tud beszerzési forrást, vagy van bontott, kérem jelezze. A Dolby panelján leledzik.
Előre is köszi!
Hi every body,
could you please help me, i have a panasonic Hifi amplifier sa-xr70 but it doesn't turn on.when i push the power buton the led get off for 3 seconds then turn on again.the display is always off.
thank you very much
Üdv T. Kollégák!
A tárgybeli készüléket javítom, de nem akar összejönni. Rutinosabb kollégák segítségét kérem.
Hibajelenség: F61 hibakód.
Amit eddig megtettem: Végfok ic csere. (TDA8920BJ) Ez után minden működik, de hang nem jön ki a hangszórókból.
Fejhallgató kimenet ok. A tápok jók, +-28V, szimmetrikus. Az ic mode lábán 3,6V-t mérek.
Ezek után félretettem, majd kettő nap után újra nekiveselkedtem, miután átböngésztem a s.manualt, meg az ic adatlapját. Bekapcsolom és láss csodát, mindkét oldal bömböl. Na az öröm kb fél percig tartott, mert lenémult és úgy is maradt. Ismét mérések, minden ok az instrukciók alapján. Félretettem ismét. Ma előszedtem és mindent átforrasztottam a végfok ic-hez tartozó részen. Bekapcsolom és szól. 40 perc után ismét elhallgatott.
Esetleg az új ic lehet rossz?. Ventilátor az jó, attól is lehet az F61 hibaüzenet. Esetleg küzdött már valaki hasonló problémás géppel?
elbandi