Sziasztok!
Hoztak egy Panasonic SA-AK47 tornyot, amiben az öt CD-s egységgel mechanikusan történt valami, nem is záródik teljesen, és félig vissza is nyit az ajtója.
Ezt használnák rádiónak, és esetleg magnónak, de nem lehet átváltani a CD-ről. Bekapcsoláskor próbálgatja a CD-t, ellenőrzi mind az öt CD lehetőséget, villognak a feliratok, becsukja, majd kinyitja az ajtót, és a CD világít, ahonnan átkapcsolni nem tudom. A végén megáll, és keresi a CD-t. A távirányítója meg van, azzal sem lehet átváltani máshová.
Lehúztam a Cd-re menő két kábelt, akkor sem!
Így nem használható semmire, mert a CD-n nem tud tovább lépni, gondolom, mert hibásnak találja.
Van tipp rá, hogy legalább rádiónak használható legyen?
Köszi.
Üdv: formasu
hi.
a fenti hifi bekapcs után müxik rendesen majd egyszercsak- változó időben- (5perc,10perc, fél óra) kikapcsol stby-ba.
rádióról és cd-ről is kikapcsol, tehát gondolom USB-ről üzemmódról is kikapcsol.
néha vissza lehet kapcsolni,de van amikor nem és azt sem lehet tudni mennyi ideig megy.
a tetejét levéve a tápban nem látok puffadt kondikat-persze attól lehetnek száradósak---holnap kicserélem őket.
ma nemigen lesz időm tovább bontani..
kerestem rajzot de itt a tanyán csak a pmx3 rajz van meg-remélem hasonló...
találkozott már valaki a fentebb leirt hibával???
üdv: egon
Sziasztok! Információt szeretnék kérni Tőletek, a fenti készülék gondol egyet és magától bekapcsol. Kollégámé a készülék, kB. 14 éves a masina, ennyit tudok róla, esetleg valami automata be vagy kikapcsolási opció lehet? Előre is köszönöm a válaszokat!
Sziasztok!
Van ez a címben említett szerkezetem aminek az a baja, hogy nem reagál mindegyik gomb megnyomására. Tulajdonképpen az 5 gömbra lehet egy egy rádióállomást beállítani és azok közül nem működik 4. A ki be kapcsoló és a hangoló gombok működnek így lehet épp használni de nehézkes.
Szétszedtem már mert egyik ismerősöm aki ilyesmiket javít azt mondta hogy azok a gumik elkoszolódnak elzsírosodnek le kell róla égetni cinezővel a koszt.
Én próbálkoztam ezzel de nem vezetett eredményre. Van e valami ötletetek ennek a javítására.
Találtam egy képet egy ilyenről a neten.
http://www.sunsoft.nazwa.pl/Allegro/WalkmanBig.jpg
Ha lesz valami ötlet akkor újra szétszedem és csnálok róla képet he kell. Ha más lenne a baja akkor lehet hogy hegyom így ahogy van mert smdket nem tudok forrasztgatni nincs hozzá való szerszámom se.
Köszönöm.