Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

PHILIPS29PT8303 CH MD2 21-24C16-P90CE201AEB02

TV - EPROM
Type: (BIN)
Size
2.0 KB
Page
---
Category
TV
EPROM
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar philips manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    MD-2 CH MD2 PHILIPS 29 PT 8303 MD 2124 16 90 CE 201 AEB 02 21 24C16
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
Panasonic TX-LR47FT60 tv csatornára való hangolásában kellene egy kis segitség.Megoldva
Szevasztok Segitsetek ezt a tv t ráhangolni a földi csatornákra,bevan állva DVB-S re,és a kiválasztási opcióban nem megyen át DVB-T illetve DVB-C RE,a készülék tiszta uj,esetleg próbáljak neki egy gyári visszaállitást,egy magyar nyelvü kezelési utmutató is el kellene.
Bush LCD Tv gondom van a DVB tuner részével...
Sziasztok. Adott egy Bush LCD tv, beépitett DVB tunerrel. Angliából származik, a garanciája már lejárt. Mivel azonos frekin müködik a kábel, és a digitális tuner, ezért egy közösítőt kellett beiktatnom, amit kézzel kell kapcsolni. Ezzel semmi gond nincs is, de ha átkapcsolom a kábelre, és úgy kapcsolom ki, akkor pár óra elteltével (általában egy éjszaka ) a készenléti ledje (ami amúgy világít folyamatosan ) elkezd villogni, és nem tudom bekapcsolni a tv-t, csak ha kihúzom a konnektorból. Megkérdeztem akitől lett véve, és azt mondja, hogy a digitális része frissit valamit amikor ki van kapcsolva, és ha nem találja meg akkor csinálja ezt. Lehet benne valami, mert ha nem kapcsolom át a kábelre, akkor tökéletesen müködik. A menüben megkerestem az automata update pontot és disabledre állitottam, de így sem jó. Amúgy magyar a menüje, csak a digitális tv menüje angol. Viszont már lejárt a mindigtv kártyám, és a kábelen amúgy is több adó jönne be, de ez így eléggé idegesítő, hogy állandóan ki kell húzogatni. Tudtok valami megoldást rá? Előre is köszönöm. Üdv.
LG 42LD420-ZA kódolt adókat nem jeleníti meg
Sziasztok!
Nem mai gyerek ez a masina.
Azzal a hibával került ide, hogy a Hír tv-én nincs hang és tényleg. De csak azon az egy csatornán.Többi 29 szabadon fogható beszélt.
Viszont a gazdája elfejtette mondani, hogy a kódolt csatornák se mennek. Mivel a kártyát nem hozta nem tudtam kipróbálni.
Az összes tv-rádió csatornát letárolja.Próbáltam több országbeállítással és mindegyik keresési móddal.
A Hír tv hanghibát egy szoftver frissítés érdekes módon megoldotta, de a kódolt csatornák problémáját ezek szerint nem.
A menüben a kártyaadatok látszanak, Szervízmenűben a CI+Key: OK. A kártyát két másik tv-ben próbáltam jól működött.
Mégis "hitelesítési kulcs nem sikerült hibát ír", Ha kihúzom-bedugom értelemszerűen írja, van-vagy nincs kártya.
Main cserén kívül létezik megoldás? Még nem szedtem szét main számot nem tudok.
Köszönöm,üdv,kovi
 
ORION T2860 STX
Üdvözlöm a kollégákat! Nevezett készülék, mely E9 sassyval van szerelve, működik, de nincs OSD-je. /Csattogott a képcső indításkor!/ Proc.:SDA5255-A052, EEPROM-on cetli:490. Talán volt már valakinek hasonló problémája. Ha igen kérem ossza meg velem! Köszönöm!
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce