Sziasztok!
Tud valaki nekem abban segíteni, hogy ehhez a TV-hez honnan tudok letölteni service manualt?
Itt nem találtam...
Köszi!
Attila
Szevasztok
az lenne a kérdésem ezzel a tv vel kapcsolatban,a szervizbe átlehet e állitani a hangnormát 6.5 re is,RC-8205\01 es táv van hozzá.
Tanyasiak hahó! Tud adni valaki 3 db. 230VAC-ról működő NTK/PTK eszközt, demagnetizáló tekercshez?
Most nekem magamnak van szükségem 3 db. "kézi - hordozható" demagnetizáló eszközre. (Tekercsem van...)
Én is adok érte valamit...
Nekem sokat segítettetek, ezért aki bármilyen demagnetizálót akar megépíteni, vagy beépíteni, vagy bármilyen céllal szüksége van egy ilyenre, akkor annak ajándékba adok egy
PHILIPS 51861 9002 jelű, 320 mm átmérőjű, új demagnetizáló tekercset.
Nem zsákbamacska, itt van néhány fénykép is.
Mottó: én is elfogadok minden ajándékot...
MEGOLDÓDOTT! peter30-tól kaptam egy marékkal. Bátran keressétek fel, ha bármilyen TV, video CD alkatrészt részegységet kerestek.
motto: OLYAN NINCS, hogy NEKI NINCS!
Sziasztok!
Segítséget kérnék,címben szerepló tv fő tápja nem akar elindulni. Stby rendben van,alaplap talán jó,mert egy másik Philips tápot el indított,(minden színben villogott a led és reagált a távszabályzóra is)de csak a 3,3V,Stby.GND.12V-okat mertem rá kötni mert nagyon más táp volt.(ha a 12V-ot nem kötöttem be a teszttápon,akkor ugyan azt produkálta)
Sajnos rajzot sem találtam róla,szemmel látható hiba nincs,csak multiméterem van szóval csodákat nem tudok mérni. Nagy táppanel,sok alkatrésszel lehetőleg célirányosan csereberélnék alkatrészeket.
Ehhez kérnék ötleteket,tapasztalatok megosztását,esetleg kapcsolási rajzot!
PLDG-P977B a táppanel típusa. alább a képek.
Köszönettel: Laci