Panasonic TX21JT2P
Keresek a fent nevezett készülékbe Procit,(TDA9361PS/N2/4I1017)Philips IC
A készüléknek nincs hangja,csak egy nagyon pici hangot lehet hallani,végfok IC cserélve,némítás jól működik,ki-be kapcsol,és a hangerő szabályzást persze a proci csinálja.Ha vkinek volna ilyen procija kérem jelentkezzen a
vadaszy@gmail.com email címen!
Sziasztok!
Nevezet készülék áram alá helyezve rögtön indul. Megjelenik a philips logo, majd néhány másodperc "gondolkodás" után kezdi elölről. Main segédtápjai (3.3V-2.5V egy tízeddel kevesebbek voltak, stab. csere után rendben vannak)
Gyaníthatóan program hiba lehet, de frissíteni nem tudom (Philips oldalról letöltve) távra/gombra nem reagál.
Valaki esetleg tudja ilyenkor mit lehet(ne) vele kezdeni?
Köszönettel: Kiss Z.
Sziasztok!
Ezt még lomiztam tavaly.
http://kepfeltoltes.hu/view/110416/_IMG_0027_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Nekem tetszett így nem bontottam el, de ma belenéztem, sorki madzagok levágva, pár dolog még levágva, stb. Csövet most beletettem egy másikba mert ez kéznél volt.
Mennyire megbízható gép ez? Tegyek bele másik csövet és rendberakjam, vagy szedjem ki a panelt szerintetek és marad alkatrésznek?
Köszönöm!
Üdv:
Pityesz
Sziasztok
Adott egy ilyen TV. 2 eves es par honapos. Ahogy lejart a garancia, szinte rogton meghibasodott. A tulaj csinalt egy hard-resetet (?!) es a TV ment tovabb... amig elo nem allt megint. Meg vagy ketszer elindult de most mar vegleg nincs kep.
En a kovetkezoket latom:
A TV indul, hattervilagitas van.
Kep nincs, egyenletes szurke a kep.
Hang mukodik, csatornat valt, stb.
Amikor hozta, ugy ertettem, hogy nincs hatter, LED-ekre gondoltam, de nem ez az eset.
Gyanakszom T-CON-ra, de az miert jonne helyre resettol? Amugy is mi lehet az a hard reset amit o elvegzett taviranyitobol?
Ha helyrejott, inkabb procira gyanakodnek...
Meg sokat nem tudtam vele foglalkozni, de a T-CON megkapja a 12V-ot (11.96V) es a biztositekja sem szakadt.
Mast egyelore nem mertem
Van esetleg otletetek, hol kezdjem?
Csatolok par fotot a TV-rol, barmilyen mas infot szivesen megadok.
Minden jot,
Janos