Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

PHILIPS 21GR1366-58R

TV - EPROM
Type: (RAR)
Size
419.0byte
Page
---
Category
TV
EPROM
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar philips manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    PHILIPS 21 GR 136658 21GR1366 58R
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
(megoldva)"felvillan" a kép egy pillanatra (PHILIPS 32PFH4100 )
"ledsor cserére vár"


kétszer is felvillan a fény egy századmásodpercre. és látható a philips emblémája egy villanás erejéig aztán teljes sötétség. 
ilyenkor mit a pálya?





korábbi:
Üdv mindenkinek !!!

találtam kidobva ezt a készüléket, távirányító nélkül. mit lenne érdemes elsőnek kezdeni vele?
-mármint hogyan kell megállapítani hogy mi a hiba?
-itt nincs ilyen hibakód mint a mosógépnél?




 
PHILIPS 32PW8751/12 Indul, leáll. Megoldva!?!?
Üdv' Mindenkinek! Stby van. Indításkor nagyfesz megjön, felül halvány három színes csík, leáll. Segédrács-tekergetéssel elérhető néhány másodpercnyi kép, majd bal oldalt egy fűrészes él a szélen elindul lefelé és letilt. Egy hosszú, egy rövid villanás a leden. Hálózati újraindításra kezdi elölről. Nekem a képeltérítő TDA4863J-n kívül egyéb tippem nincs, lakótelepről a 16:9-es csövű dögöt nem hoznám el. Szóval: Volt felül három színes visszafutási csík egy pillanatra, ez hozta az agyamba a képeltérítő hibát. A "11" viszont másra utal, már ha jól számoltam azt a tizenegyet. Ezért aztán átforrasztottam a digi-modul lábait, kicseréltem -ártani nem használ alapon- a képel. TDA-t. Erre a tv müxik, de a kék -adás nélkül- felszín tetején ott a három (egy masszív zöld és egy halvány piros meg kék) csík. Elkók csere, -volt 35 mikrós negyvenhét, meg nyolc mikrós tíz-, igazán beteg példányt nem leltem, a csík maradt. Adással viszont nem látszanak, a kép "penge". Talán sose tudom meg mit tettem, de megy. Mindenki "hepi".
Philips 47PFL6008K/12 problémák
Sziasztok!
Nevezett készülékkel szívok. Készenléti led sem mindig világított, funkciók belassultak, "smart" rész nem működött. Gyártó oldaláról letöltött programot rátéve javult a helyzet, de messze nem tökéletes. Már van smart, viszont nagyon lassú. Hosszabb kikapcsolás (teljesen, nem készenlétre) után ismét nincs készenléti kijelzés. Mikor ez nagy nehezen megjön be lehet kapcsolni, viszont képtartalom nem látszik, hang viszont van. Ha kikapcsolom és ismét be párszor, akkor már megjelenik a philips logó is és a kép is rendben. Igaz a lassabb működés ilyenkor is tapasztalható. Van esetleg valakinek ötlete, mit lehetne még ezzel kezdeni main csere előtt? Minden tanácsot megköszönnék, mert ahogy látom ezt a lapot beszerezni lehetetlen.
Köszönettel: Kiss Z.
Philips PET1031 LCD gond.
Sziasztok. Adott a cimbéli hordozható dvd lejátszó. Nem régen vettem, hibásan, a dvd része nem müködik, és a töltést nem veszi. Ez nekem pont nem volt gond, mert a kocsiban akartam használni, állandóan töltőn, és USB-ről, tehát a céljaimnak megfelelt. A gond most jött ki rajta, hogy az LCD-je elsőtétült. Látni a képet halványan, de a háttérvilágitása nem megy. Amióta megvettem olyat produkált, hogy ha áram alatt volt világitott a kijelző, de bekapcsoláskor tökéletesen müködött. A "bedöglés" elött közvetlenül a kijelző világítása villant 2-3-at, és elsötétült. Én nem értek hozzá, így a segítséget abban kérném Töletek, hogy ha valaki meg tudná nézni nekem, és ha javítható, akkor baráti áron megcsinálná. A III., IV., XIII. kerület, valamint Dunakeszi, Fót esne útba nekem, tehát ha valaki erröl a részről irna, megköszönném. tamasabr@vnet.hu 06203994783 Üdv Nektek, és előre is köszönöm. Atomka
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce