Sziasztok
Adott egy Philips, 21pt1654 ,l9.2 e ,hibája készenléti led villog ,rendszerfeszültség rendben,sormeghajtó bf 422 nincs tápfesz,ha a tranzisztort kiveszem a táp megjelenik,pedig a tranyó jó /tettem másikat/valami vezérlési gondra gondolok,az ic tda8842 s1.Ha jól tudom ehelyett a tda8842 nem jó/nekem ez van/ Nem akarom megrendelni az s1 végűt addig még az áment rá nem mondjátok.Nem vagyok biztos abban,hogy az ic a rossz!A segítséget előre is köszönöm!!
Sziasztok!
Saját készülékem tegnap megbolondult vagy a páromnak sikerült valamit megnyomnia a távirányítón, nem tudom.
De tegnap tűnt fel nekem hogy nincs OSD menü kijelzés, de minden utasítást végrehajt, van kép is semmi más gond nincs vele.
Nem látszik, a képernyőn hogy mit csinálok, ez igaz pl.: a hangerőszabályzásra is, vagy a csatorna váltásra.
Azt szeretném tudni a tapasztalt kollégáktól hogy ez most hiba vagy valamilyen funkciója a készüléknek?
Előre is köszönöm a tanácsaitokat!
Üdv Istvan78
Üdv.Mesterek!
Segítséget szeretnék kérni,eme szörnyeteggel kapcsolatban.
Nem hajlandó beindulni.Készenléti led világít,tápfeszekre rámértem:
P4-es mérőponton 140v
P5 8V
P6 3,3V
P7 na itt nincs semmi!5v kellene
erről a 7967 poz.számú,SI-3050C-nek kellene gondoskodni,ámde nem akar.Bemenetén a fesz.rendben.Az swi ponton mikor kellene a fesz.-nek megjelennie?Egyenlőre itt tartok,minden segítséget szívesen fogadok.
Ja!!!műterheléssel ugyanez a helyzet.Előre is köszönöm!Stefi
Szép napot Nektek
Tisztelt Kollégák!
A fennti készülék eeprom tartalmára lenne szükségem ha valaki lenne szives segíteni.
A tulaj belepiszkált a szervízmenübe, elállította az opciókat és a TV behalt. Most csak annyit csinál, hogy beindul és csak halvány kék háttérfény van, sem kép sem hang és az OSD is hiányzik. A távra nem válaszol, ha lenyomok egy gombot a led pirosan villog és ennyi. Próbáltam üres memóriával, de azzal sem indul el.
Előre is köszi a segítséget.