Sziasztok,
megakadtam egy ilyen készülékkel. A hiba: kép nincs, háttérvilágítás megy, műsorhang van. Kékesszürke homogén fény dereng a kijelzőn, OSD sincs. Tápok megvannak. T-CON tipusa: T420HW01 V2.
AS 15F nagyon forró. Okozhatja ez a hibát?? Eddig csak korrekciós hibáját láttam,de olyan,hogy nincs kép miatta még nem.VGH, VGHC,VGL,VCC,VDD feszültségek megvannak.
Válaszokat köszi előre is.
Üdv
sziasztok, nem tud senki kapcsolási rajzot a fenti tv-hez?
köszi
kopi
Udvozlet Kollegak
Hibasan es jo arban megvettem egy Philips_43PFL6007K/12 LED tv-t.A fo hibajat sikerult is megoldanom,par kondi az alaplapon.Gyonyruen megy egyetlen hibaja,hogy lefagy ha bedugom a halozati kabelt.Ahogy wifi-n probaltam csatlakozni,ugyanaz.Nem valaszol taviranyitora,periodikusan ki/be kapcsol.Ha aratalanitom,levalasztom a wifi egyseget(kihuzom a csatlakozojat)es ujra inditom tokeletesen mukodik.Tehat ,,szepseghiba,, lenne az egesz,de erdekessegkent neha lehet csatlakoznek.Szoft frissites,szerviz menu-ben barangolas nem segitett.
Megkoszonok minden otletet,segitseget:Tamas Laszlo/tamilaci59/Marosvasarhely
Sziasztok!
Tudnátok nekem segíteni a fent említett tv hibáján, elég furcsa jelenséget produkál.Jelenség: A tv-t bekapcsolom szépen működik ahogyan kell tiszta kép nincs torzulás stb... majd gondol eggyet és kikapcsol,majd ujra indítom pattan egy nagyot visszakikapcsol majd a következő indításnál ujra megy pár percíg.Először arra gondoltam,hogy hátha bentragadt a tv távirányítón a kikapcsoló gomb vagy nincs e nedvességet a billentyű és panel között,nem ad be fars leállító jelet a tv nek.Először csak óráként utánna már 10 percenként kikapcsolt,most már van amikor percenként.Kicseréltem a processzor körül az elkókat,majd a sornál a nagyfeszes kondikat ujjakra.(pl: 400v 100mikro) de a jelenség nem szünt meg,itt elakadtam mert skopom nincs jelenleg.
Köszönöm a segítségeteket.