Help!! A következő tipusú procit keresem egy régi PHILIPS tv-hez:TMP47C432AP-8188. Használt is tökéletesen megfelel. Ha valaki tud ilyet valahol elfekvőben, megvásárolnám tőle!
Sziasztok! Segitséget kérek mert szivat ez a Philips TV. Látszólag minden rendbe van csak a hangja elkezd egyre hangosabban búgni és kb 15-20 perc múlva kikapcsol. Saszi száma LO1.2E. Ha valaki már találkozott ezzel a problémával akkor ossza meg velem a tapasztalatait.
Köszi Imre
Sziasztok
A topik cimébe megnevezett philips tv a bekapcsolás után kb . 15-20 perc-ig egy aránylag jó szinesképet produkál , de utána egy elmosódott ,
szellemképes és szinevesztett képet mutat . Antennáról és HDMI bemenetről is . Kérném a segitségeteket , érdemes javitani ? A tv kb. 10 éves.
Sajnos fotót nem tudok küldeni , mert a telefonal készitett kép 3MB feletti .
Köszönöm a hozzászólásokat .
Küzdök ezzel a Philips plazma táppal.
Bekapcsolás után a táp próbál indulni, kétszer kattan a relé aztán semmi , az előlapon a LED egy hosszút és két rövidet villan.
A tápot ellenőrizve egy youtubos videón keresztül, a https://www.youtube.com/watch?v=D0PPC9Pi0hc&t=312s
nekem a VS feszültség 200V körül meg van az elején,aztán egyre csökken,elkók cserélve voltak,diódák mérve jók,stb...ötletem sincs már mi lehet,van valakinek tapasztalata ezzel a táppal?
Köszönettel Balázs
A címet egészítsd ki!