Udvozlom a Tanya olvasoit ,es meg egyszer koszonet a tagoknak ,az adminnak hogy letezik ez az oldal ,es a tobbszori segitseget is. Most is lenne egy problema : A fent emlitett keszuleknek ,ugy gondolom hogy boot hibaja lehet. Bekapcs utan megjelenik a Philips felirat es el is tunik de a hatter vilagitas megmarad kesobb az is kialszik, ujragyul de nem egyidobe a kijelzovel majd kesobb ujra megjelenik a felirat ,es ez igy ismetlodik ,taviranyitora nem reagal ,bord gombok nincsenek,bord led nem vilagit. A mainbord 715G6092-Mod-000-004N . A tanyan a TPN 10.1 ELA cimmel talaltam szerviz leirast .Az lenne a kerdesem es egybe keresem is hogy van e valakinek boot tartalma ehez a keszulekhez vagy egyeb megoldas ?
Elore is koszonom
Sziasztok. Segítséget szeretnék kérni.
Van egy Philips 26HFL4372D/10 TV-m. Olyan gondom van,hogy nem találom rajta hogy hogyan lehet internetet elővarázsolni rajta.
Ha rá dugom az internet kábelt,akkor nagyon nehezen lehet kapcsolni.
Az internet panelt már cseréltem,de nem változott semmi.
Ha valaki ismeri ezt a fajta TV-t,kérem segítsen nekem.
Üdv Mindenkinek !
Hozzám került egy 42"-os Philips LCD. Sajnos valaki előttem a Master inverter panelen megpróbált IC-t (BD9897)cserélni, és felszabta a fóliákat az IC alatt.
Ha valakinek lenne eladó:
-bontott de működő Master/slave párja
vagy
-külön master panelja
vagy
-olyan master panelja amin a trafók, vagy a FET-ek hibásak (az enyémben ezek jók...), kérem tegyen ajánlatot !
Előre is köszönöm a segitséget !
LCDdoki
Sziasztok!
Elakadtam ezzel a géppel sasszi AA5AB, alaphiba nem indul a sor csak a led villog mindössze egy kattanást lehet hallani és egy ugrást lehet látni a TDA8362 H outján,és a sormeghajtó primerjén a tranzisztor bázisán már semmi nincs, amit cseréltem eddig: sorkimenő, sorvégtranzisztor,TDA8362 61-re sormeghajtó tranzisztor, eredmény nem változott.
Valamit elnézek ugyérzem ebben kérném a segítségeteket.