Sziasztok!
Lenne egy kérdésem, hátha valaki tud rá válaszolni. Van nekem egy Philips 50FD9934/01S plazma tv-m tápegység nélkül, sajnos nemvolt benne mikor hozzámkerült, ezért a pontos típusszámát sem tudom a panelnak és szeretnék keríteni egyet hozzá. Kb 3 napja nyomkodom a googlet, hogy legalább egy képet találjak róla vagy valamiféle típusszámot, lényegében akármit ami információval bír de semmitse találtam. Annyit viszont sikerült kideríteni hogy létezik egy 50FD9934/17S amihez lehet tápegységet kapni.
A kérdésem azlenne hogy vajon ez jó-e ahhoz a készülékhez ami nekemvan, mert semmiféle leírást nemtaláltam a neten ami valamiféle hasznos dolgot említett volna , de még aztse hogy mi a különbség a két típus között. És ebbenis nec alkatrészek vannak ahogy látom, de azokról se tudtam semmi értelmeset leolvasni csak azt hogy lehet kapni, de se egy lábkiosztás, se semmi amialapján eltudnék indulni.
Ha esetleg valaki tudna valamit ezekről a készülékekről és netán megosztaná velem azt megköszönném, mert egyenlőre megvagyok lőve :)
Üdv: Szilárd
Sziasztok!
Pár napja vásároltam a tvt használtan, most volt alkalmam kipróbálni a beltéri egységet.
Ha a beltéri egység adja hdmi kábelen a jelet a TVnek, akkor a képminőség gyenge, a hangja szakadozik.
Ha a PS5 adja hdmi kábelen a jelet a tvnek, akkor nincs probléma.
Ha a YouTube megy mondjuk egy fél napot, akkor szellemképes lesz.
Olyasmi, mint amit itt írtak:
https://elektrotanya.com/content/philips-42pfl3208h12-tv-kepe-beremeg
A beltéri cserélve volt, a hdmi kábelek cserélve voltak, a jelenség megmaradt.
Legvégül a beltériből kijövő hdmi kábelt rádugtam egy régebbi tvre, azon minden szuper volt.
Laikusként mire gondoljak?
Üdv.:
Laci
Üdv. mindenkinek . Nem lehet bekapcsolni , készenléti Led nem világít mint ha be volna kapcsolva , táv. nincs hozzá , a joystick-ra nem reagál . Háttér egyik piros/fekete tesztéről 23,7 , a másik nem megy . Lehetséges , hogy tv jó és be van kapcsolva , csak a háttér nem megy , mert fogyasztás mérő 7W mutat ami több mint egy átlagos készenlétben lévő tv , a mainon is 12, 5 , 3,3V meg van , ps on 2,9V, de akkor miért nem tudom kikapcsolni a joystick-al .
Hiba a következő.
Tévé bekapcsol főkapcsolóval stanby led világít de ha megpróbálom a p+ gombal vafy távirányítróval bakapcsolni akkor villog a led elől folyamatosan és csak a stnby táp megy a másik nem indul.
Megnéztem a 8 voltokat meg vanna e de meg vannak akkor ara gondoltam biztosan a digimodul halt be de nem mert szereztem bele egyet de nem jött be .
Valaki mondta sorkimenős de azt nem veheti észre hiszen nem índítja el a főtápot .