Szevasztok
Hozták ezta fenteb irt kis tvt,bekapcskor,nem csinál semit a sorvég tranyó melegszik.
Lekapcsolva a tranzisztort égővel elindul a táp95 voltja ,és kész.
Mivel a sor nem indul,nincs 5 volt sem,illetve 12 sem.
Nem tudom fellehetne a tápot álitani,ha a sortrafóról lejövő 3638,3639 ellenálásokat kiveszem,és c2638 as kondira küksőleg adnék 12 voltot,igy megtudnék bizonyosodni a táp müködéséről,nagyon ugy nézki hogy a sortrafó lessz a ludas,de a 12 illetve az 5 volt nélkül nemtudom ellenőrizni,hogy van e egyáltalán,sor inditás.
Sziasztok!
Nevezett készülék bekapcsolást követően, pár másodperc után lefagy. Értem ezalatt, hogy bár a led villogásával jelzi, hogy veszi a táv/gombsor jelét, de nem reagál rá. Bekapcsolás után a menüt elő tudom hívni, párat még navigálni is tudok, de pl. a beállításokig már nincs idő eljutni. Ha ezen időn belül sikerült programra állnia, akkor a kiválasztott műsoron bármeddig megy gond nélkül viszont váltani stb. nem lehet. "Szokásos" próbálkozáson (szerviz csati rövidzár) már túl vagyok, de nem segített. USB frissítést sem tudom elindítani. Lenne valakinek még más ötlete (alaplap cserén kívül) amit megoszt velem?
Köszönettel: Kiss Zoltán
Sziasztok!
Ennek az LCD-nek id. nincs hangja/ most süket/
fejhallgatoról van mindig, a végfok megkap minden tápot ,vezérlés is mérhető folyamatosan.
Végfok IC /2db is/ cserélve.
A kimeneteken a tekercseken csak a nagyfrekis jel látható.
Valami ötlet kellene.
Köszönettel :Laci
Kedves kollégák!
Ez a készülék néha lefagy és a távval sem mindig működik rendesen. Van benne egy 24C128 eeprom. Egy orosz oldalról beleírtam egy tartalmat és fejjel lefele jött be a kép.Ez nem is lenne olyan nagy probléma de sajnos az LVDS vonal meghajtása nem ugyan az. Sajnos fura szines képet ad.
Visszaírva a régi tartalmat a kép újra jó lett de bugos a szoftver. Kellene egy jó tartalom.
main: 715G6165-M01-000-005X
kijelző: TPT400LA-J6PE1
üdv.