Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

PHILIPS 29PT9101 01 1

TV - EPROM
Type: (BIN)
Size
2.0 KB
Page
---
Category
TV
EPROM
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar philips manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Download free of charge (10 files / day):
Download is being processed. Please wait...
Download processing...
  • Also known:
    PHILIPS 29PT9101 01 29 PT 9101
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
Philips 58PUS7855/12 TV-n nincs kep.
Sziasztok

Adott egy ilyen TV. 2 eves es par honapos. Ahogy lejart a garancia, szinte rogton meghibasodott. A tulaj csinalt egy hard-resetet (?!) es a TV ment tovabb... amig elo nem allt megint. Meg vagy ketszer elindult de most mar vegleg nincs kep.
En a kovetkezoket latom:
A TV indul, hattervilagitas van.
Kep nincs, egyenletes szurke a kep.
Hang mukodik, csatornat valt, stb.
Amikor hozta, ugy ertettem, hogy nincs hatter, LED-ekre gondoltam, de nem ez az eset.
Gyanakszom T-CON-ra, de az miert jonne helyre resettol? Amugy is mi lehet az a hard reset amit o elvegzett taviranyitobol?
Ha helyrejott, inkabb procira gyanakodnek... 
Meg sokat nem tudtam vele foglalkozni, de a T-CON megkapja a 12V-ot (11.96V) es a biztositekja sem szakadt.
Mast egyelore nem mertem
Van esetleg otletetek, hol kezdjem?
Csatolok par fotot a TV-rol, barmilyen mas infot szivesen megadok.

Minden jot,
Janos
PHILIPS 20PT155A /01 hangolás probléma
Sziasztok! :) Már megint beleszaladtam egy problémás javításba. A készülék tipusa: 20PT155a/01_shassis: ANUBIS A Kez.egys.proc.: TMP47C834N-R165 verz.:ANUBIST.5. A txt-panelon található IC-k tipusai: 1. SAA5246AP/E(K4S117) 2. UM6264B-10L(9418S) Az a gond vele, hogy a menüben nem található hangolás üzemmód. Valahogy le lehet tiltva. Hotel mód nincs bekapcsolva. Tud ehhez v.ki segítséget nyújtani? Köszönöm! Üdv.mindenkinek! Csabafi54
Philips TV (S)L01.1E 21PT5407/58 sormeghajtás indítgat, relé kattog.
Üdv mindenkinek! Elakadtam eme készülék javításával. Bekapcsoláskor relé 4-5-öt kattan akkor a sort próbálja indítani, majd a tápfesz marad, de a sor leáll. Fura hogy a sortápfesz 127V a rajzon meg 140V van meg a 12V helyett is csak 9,5V van a rajzhoz képest, megváltoztattam az osztást , hogy a 140V meglegyen de a másik tápfesz akkor se emelkedett csak 10V-ig, és a hibajelenség akkor sem változott. A képeltérítésen a 13V meg az 50V csak egy pillanatra jelenik meg , nem igazán mérhető az érték. Ha valaki tudná hogy a védelmet hogyan lehetne ki iktatni hogy a sor beinduljon azt megköszönném. A két kis tranyót már cseréltem (bc337-327) az sem segített rajta, szek. oldalon kondikat megnéztem, a sormeghajtásban a 47uF-ot szintén. Lehet-e esetleg még tápfesz gond, vagy a 127V jó? Égővel terhelve nem változik a feszültség.
Philips 21pt1546/58
Sziasztok! Van egy címben említett tv chassis- száma L01.2E Nincs sem antennáról sem AV-ról hang és AV-nál még azt is produkálja hogy ütemesen elmegy a kép és visszajön mintha folyamatosan ki be dugdosnám a kábelt. Beléptem az SDM menübe ahol Err 40000 kódot ír amiről meg semmit nem találtam, hogy mire utal. A bal felső saroban pedig ezt írja:L01ET5 1.7 Szerintetek mire utal ez a hiba? Köszönöm a segítségeket!
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce